PÍSEK:
Kino Portyč
20.00 Máme papeže
Drama. Z balkónu baziliky svatého Petra zazní slavnostní: Habemus papam! Co vše ale muselo předcházet volbě nové hlavy katolické církve, koho kardinálové zvolili po smrti papeže za svého dalšího zástupce, který se z nejasných důvodů odmítá ujmout nové funkce.

Sladovna
16.00 Sklářské dílny: Fusing a lehání skla
Dílny pro absolventy sklářského kurzu zaměřené na výrobu šperků

Naděje
15.00 Odpoledne plné nápadů

Diakonie ČCE
9.30 Středeční bohoslužba

Mateřské centrum Kvítek
10.00 Dovedné ručičky pro nejmenší

Divadlo Fráni Šrámka
19.30 Holky z kalendáře/ Tim Firth – předpl. sk B
Na počátku byla skutečná událost, která se stala námětem pro film a později i základem úspěšné divadelní hry. Dámy v letech z jednoho venkovského hnízda, kde není příliš bohatý společenský život, se domnívají, že mají své nejlepší časy za sebou. Nápad nafotit kalendář s akty je bláznivý úlet, který se postupně promění ve velkolepou vzpouru proti osudu. Divadlo ABC Praha. Hrají: V. Gajerová, H. Doulová, D. Batulková, R. Fidlerova, J. Smutná, K. Macháčková, L. Termerová, J. Vlasák, P. Juřica, Ljuba Skořepová, J. Drbohlavová, Z. Vencl, S. Lehký.

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
20.00 Útěk z MS-1
Akční / Thriller / Sci-Fi. Lidstvo našlo způsob, jak ochránit svět před zločinci.

PROTIVÍN:
Kino
19.00 Mission Impossible – Ghost Protocol
Akční / Dobrodružný / Thriller. Špionážní agentura IMF má obrovský problém. Právě když její eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), provádělo tajnou operaci v Moskvě, spáchal kdosi úspěšný bombový útok na Kreml.  Ruští představitelé jsou rozezlení na nejvyšší míru a mluví dokonce o válečném aktu. A protože se všechny nitky sbíhají právě u IMF, americký prezident dá pro jistotu od agentury oficiálně ruce pryč .