SOBOTA

PÍSEK:
Kino Portyč
15.00 Snížek, bílý kožíšek
Animovaná komedie. Malý gorilí sameček Snížek ví, jaké to je být jiný. Jeho sněhově bílý kožíšek ho odlišoval od tlupy goril, už když se narodil v hluboké džungli. Nyní žije daleko od svého domova, v ZOO v Barceloně, kde je pro návštěvníky tou největší senzací. Jenže ostatní gorily ho kvůli jeho jiné barvě odhánějí. Snížek má plán!

17.00 Lincoln
Životopisný. Film popisuje období posledních čtyř měsíců života největšího amerického prezidenta Abrahama Lincolna. Odhaluje nejriskantnější a nejodvážnější rozhodnutí amerického vůdce v době, kdy se vyostřuje otázka otroctví a zemí zmítá válka. Silné lidské drama se odehrává na jejím konci.

20.00 Na divoké vlně
Dobrodružné drama. Film natočený podle životního příběhu Jaya Moriartyho (Jonny Weston), neuvěřitelně talentovaného surfaře, jehož styl dodnes obdivují tisíce fanoušků divokých vln. Jeho snem bylo zdolat Mavericks – jednu z největších mořských vln na světě. Když je Jayovi 15 let, zjistí, že místo, kde se Mavericks objevuje, opravdu existuje a nachází se dokonce jen několik mil od jeho domova v Santa Cruz. Podaří se mu přesvědčit místní legendu Rickyho „Frosty" Hessona (Gerard Butler), bývalého záchranáře a reprezentanta v plavání, aby ho začal trénovat.

Kulturní dům
09.00 V. Ezoterický festival

Divadlo Pod čarou
20.00 XIII. maškarní ples Podčáry

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
20.00 Carmen
Muzikál. Drama o lásce, žárlivosti a smrti ohnivé španělské cikánky Carmen, které Gades právě studuje se svým souborem, vkládá Saura ve filmu ještě další tematikou rovinu : vlastní filmový děj, vztahující se k soukrové sféře tanečních interpretů. Souběžně s rodícím se tvarem představení vzniká i milostný vztah Gadese k mladé představitelce Carmen,.

PROTIVÍN:
Kino
16.00 Dotek Modrého krokodýla
Dokumentární film.

ČÍŽOVÁ:
Restaurace U Štálichů
19.30 Zahrádkářský ples
K tanci a poslechu hraje kapela Hořičanka.

DOBEV:
v klubovně
15.30 Piškvorkyáda

BERNARTICE:
v sokolovně
20.00 Sportovní ples

KOVÁŘOV:
Na Křižovatce
15.00 Dětský karneval s Krejčíkem Honzou

NEDĚLE

PÍSEK:
Kino Portyč
15.00 a 17.00 Snížek, bílý kožíšek
Animovaná komedie.
19.00 Louskáček
Rodinný. V této inovované verzi celosvětově známého vánočního příběhu se vypráví o magické cestě dvanáctileté Clary o Štědrém večeru. Clara se vydává najít svého otce, který je za II. světové války vězněn ve válečném táboře.

Kulturní dům
09.00 V. Ezoterický festival

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
20.00 Carmen
Muzikál.

Dům kultury
14.00 Dětský karneval
Zábavné odpoledne v maskách plné soutěží pro malé i velké s diskotékou.

PROTIVÍN:
Kino
19.00 Carmen
Muzikál.

Dům kultury
15.00 Pohádka o princezně, Luciášovi a makových buchtách
Pohádka.

MIROVICE:
Římskokatolická farnost
11.00 Mše svatá