PÍSEK:
Kino Portyč
15.30 Hledá se Nemo 3D
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný, Austrálie.
V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo.

17.30 Hašišbába
Komedie, Francie
Paulette je zapšklá stará babka žijící sama v paneláku na předměstí Paříže. Důchod má malý, exekuce jí zabavila skoro všechen nábytek, odstřihli jí telefon a ona neví, jak dál.

20.00 Vražedná hra
Akční/ mysteriózní/ Krimi/ Thriller, USA
Ústřední postavou tohoto akčního thrilleru je detektiv a soudní psycholog Alex Cross (Tyler Perry), jenž je známý z knižní série světových bestsellerů Jamese Pattersona. Tentokrát se vydá po stopě sériového vraha (Matthew Fox).

Kulturní dům
Uhelna
20.30 Depeche Mode Revival
Jako v předcházejících letech vždy v únoru přijíždí  trojice muzikantů  z Ústí nad Labem – kapela DM revival.
Muzikanti vystoupí s dvouhodinovým  programem, který prochází napříč celou tvorbou anglické kapely Depeche Mode  od Personal Jesus, skladeb  známých,  až po nejnovější tituly. Kapela je pověstná tím, že  si vystoupení opravdu užívá i.

Pečovatelská služba a jesle města Písku, Nábřeží 1. máje
9.30 Relaxační cvičení pro seniory
Cvičení je vedené certifikovanou masérkou se specializací na relaxační a sportovní masáže, reiky a reflexologii, Ivu Peckovou. Cvičení je určeno i pro seniory, kterým pohyb již činí obtíže, neboť je nastaveno tak, aby si jednotlivé protahovací, posilovací a uvolňovací cviky mohli nastavit dle svých schopností.

MILEVSKO:
Kino BIOS „eM"
20.00 Let
Drama, USA. Kapitán Whip Whitaker (Washington) je velezkušený pilot, kterému sebeprudší turbulence ani nestojí za zvýšení hlasu či adrenalinu v krvi. Když během rutinního letu jím pilotované dopravní letadlo vlétne do mohutné bouře, chladnokrevně ho vyvede do bezpečí, za což si vyslouží potlesk 96 cestujících a šesti členů posádky.

PROTIVÍN
Kino
19.00 Stockholm East
Drama/romantický Švédsko
Stockholm East je dojemný a podmanivý milostný příběh dvou lidí.