SOBOTA

PÍSEK:

Kino Portyč

17.30 Vrásky z lásky

Komedie. ČR Režisér Jiří Strach nejprve přemluvil Jiřinu Bohdalovou a Radoslava Brzobohatého, aby se po čtyřiceti letech vrátili před kameru, až potom se psal příběh. Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která nemíní nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud. může člověk udělat je všechno vzdát.

20.00 JOE SATRIANI koncert Satchurated 3D

Záznam koncertu. Fenomenální Joe Satriani je se řadí mezi nejznámější, respektované a novátorské žijící kytaristy. Je hybnou silou rockové hudby již od konce 80. let, kdy zahájil svou kariéru.

Divadlo Pod čarou

20.30 Led Zeppelin southern revival

Hotel U Smetáka

20.00 Duo Jerry K Band

Papírák

20.00 Oldies

Pí local club

21.00 Marta Tőpferová

MILEVSKO :

Kino Bios „eM“

17.30 Titanic

Romantické drama. Snímek, který získal 11 Oscarů ve 3 D.

Kulturní dům

19.00 Naši furianti

Divadelní představení Spolku divadelních ochotníků Petrovice uvádí u příležitosti 150. výročí založení spolku divadelní hru Ladislava Stroupežnického obraz života v české vesnici o čtyřech jednáních v režii Ivany Talaváňové a Jaroslava Klouda.

KŘENOVICE:

Hospoda u Hořejších

15.00 Výtvarný den

Výroba šperků a ozdob na prvomájové oslavy

RAŽICE:

Obecní kulturní sál

19.00 Otvírání studánek

Hrají: Kocábka, Maracas a DUO Blanice.

VRÁŽ :

Lázně Hotel Vráž

konferenční sál

14.00 Seminář o Kabale

Co je to Kabala, její historie a Pád člověka, přednáší Kateřina Kolihová.

KOVÁŘOV:

Kino

18.00 Půnoc v Paříži

Komedie / Romantický / Fantasy. Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), který se má na podzim brát, přijíždí s jejími rodiči do Paříže. Gil je nevýznamným spisovatelem, který miluje Paříž a chtěl by se sem po svatbě přestěhovat. Ovšem Inez jeho romantickou představu nesdílí a nemyslí si, že toto město bylo ve 20. letech minulého století zlatým věkem. Jednoho večera jde Inez se svými přáteli tancovat a Gil se prochází noční Paříží. Jeho půlnoční zážitky mu odhalí Paříž v jiném světle a ovlivní nejen jeho budoucí život. Žije v iluzi, kterou lidé někdy trpí a domnívá se, že život ostatních lidí, by byl pro něho daleko lepší. Režie: Woody Allen

NEDĚLE

PÍSEK:

Kino Portyč

17.30 a 20.00 Vrásky z lásky

PROTIVÍN :

Kino

19.00 Užívej si, co to jde

Komedie / Romantický. Výstřední Newyorčan Boris Yellnikoff (Larry David) odkládá život vyšší společenské třídy k ledu, aby se mohl oddávat svobodnějšímu životu. Nejraději však svou nekompromisní kritikou čehokoli a kohokoli krmí své kavárenské přátele, studenty šachu, obyčejné kolemjdoucí i samotné diváky. Odmítá se řídit jakýmikoli konvencemi a jeho životním krédem je: užívej si, co to jde. A tak, když se shodou náhod potká s mladou dívkou Melody (Evan Rachel Wood), obrátí znovu celý svůj život naruby. A nejen sobě.

MIROVICE :

Římskokatolická farnost

11.00 Mše svatá

MILEVSKO :

Kino Bios „eM“

17.30 Sněhurka

Rodinný. Julia Roberts coby zlá Královna převezme moc nad Británií a také nad krásnou princeznou, kterou hraje Lily Collins. Princezna požádá o pomoc sedm místních rebelů trpaslíků, aby jí pomohli vrátit vládu nad svou zemí. V tom jim bude pomáhat i princ Andrew .