SOBOTA

PÍSEK:
Kino Portyč
15.30 Hledá se Nemo 3D
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný, Austrálie
V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo.

17.30 a 20.00 Hašišbába
Komedie, Francie. Paulette je zapšklá stará babka žijící sama v paneláku na předměstí Paříže. Důchod má malý, exekuce jí zabavila skoro všechen nábytek, odstřihli jí telefon a ona neví, jak dál.

Divadlo Pod čarou
20.30 Konflikt (SK) + Divokej Západ
Kdo by neznal punkovou legendu Konflikt! Divochy ze slovenského Šemorína, kteří se mohou pyšnit úspěchy se skladbami Anti nazi, Syn ulice a Prečo?, které bodovaly v československé hitparádě.

MILEVSKO:
Kino BIOS „eM"
20.00 Nespoutaný Django
Western / Dobrodružný / Akční / Drama, USA. Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi.

Dům kultury
20.00 7. Dia ples
K tanci a poslechu hraje skupina Gentleman.Výtěžek z tohoto plesu bude použit na letní tábor pro děti nemocné cukrovkou a celiakií.
Klub Českých turistů
Co pan Kytka nevěděl I.
8.15, U obchodu Centrum na nám. E. Beneše
Pěší vycházka po dříve neznámém okolí Milevska

HOROSEDLY:
20.00 Hasičský ples s Juvenou

KOVÁŘOV:
20.00 X. Obecní ples 2013
K tanci a poslechu bude hrát kapela RM Band, vystoupí Kolb dance Praha s ukázkou akrobatického rockenrolu, dále na Vás čeká půlnoční překvapení a chybět nebude ani bohatá tombola. Vstupné 100 Kč.

CHYŠKY:
19.30 Hasičský bál
K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Klasik. Je připravená bohatá tombola.

MIROTICE:
20.00 Sportovní ples s Babouky

MIROVICE:
Kulturní dům
20.00 Rybářský ples
K poslechu a tanci zahrají Hračky.

SKÁLY:
20.00 Ples SDH
K poslechu a tanci zahraje Sextet band.

RAŽICE:
Obecní sál
19.00 Hrobka s vyhlídkou
Hrají členové Divadelního spolku  Fikar z Nadějkova

BERNARTICE:
Sokolovna
20.00 Hasičský ples
K tanci a poslechu hraje H plus BAND.

BRANICE:
Klubovna SDH
15.00 Biograf – Hotel Transylvánie

NEDĚLE

PÍSEK:
Kino Portyč
15.30 Hledá se Nemo 3D
17.30 a 20.00 Vražedná hra
Akční/ mysteriózní/ Krimi/ Thriller, USA. Ústřední postavou tohoto akčního thrilleru je detektiv a soudní psycholog Alex Cross (Tyler Perry), jenž je známý z knižní série světových bestsellerů Jamese Pattersona. Tentokrát se vydá po stopě sériového vraha (Matthew Fox).

Divadlo Fráni Šrámka
19.30 Africká královna – C. S. Forester/ sk. B
Jevištní podoba slavného oscarového filmu s K. Hepburnovou a H. Bogartem, který se odehrává v Africe během 1. světové války na lodi jménem Africká královna, vypráví s humorem o nesourodém páru alkoholika a bývalé řádové sestry, , jejichž vzájemná nevraživost projde zkouškou života.

PROTIVÍN:
Kino
15.00 O myšce a medvědovi
V obyčejném medvědím světě jsou medvědi vážní a zamračení.  Medvěd Ernest je jiný. Je hudebník, rád by byl veselý, jenže je chudý a často hladový.

19.00 Konečná
Šerif Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) původně pracoval u losangeleské policie, ale po jedné zpackané akci skončil jako šerif městečka u mexických hranic.

MILEVSKO:
Kino BIOS „eM"
20.00 Nespoutaný Django

Dům kultury
15.00 Nezbedná pohádka
Hraje: Divadelní spolek Prácheňská scéna v Písku.
Pohádku napsal Milan Kurstein. Předlohou pro scénář mu byly popletené pohádky autora příběhů o kocourovi Mikešovi Josefa Lady. V pohádce se ocitneme na zámku, na trhu, v loupežnické jeskyni, ale i v pekle.  Setkáme se s princeznou, princem, čerty či loupežníky. Jen vodník chybí. Všechno je ale jinak, než bychom očekávali.

Řeholní Dům Premonstrárů
Latinská škola
15.00 Svatopostní koncert mladých talentů
Kateřina Berkovcová a Petra Kallanová (klavírní skladba)