SOBOTA
PÍSEK

Kino Portyč
15.00 Putování s dinosaury
Animovaný, akční, rodinný, 3D. Dobrodružný film pro celou rodinu inspirovaný veleúspěšným seriálem o životě dinosaurů V příběhu odehrávajícím se před 70 mil. lety, budeme sledovat mládě dinosaura Patchimou na jeho cestě k dospělosti, při které bude muset v okolním divokém světě plném predátorů překonat spoustu nástrah a složitých situací.

17.30 a 20.00 Walter Mitty a jeho tajný život
Dobrodružný, drama, fantasy. Walter Mitty, nesmělý a věčně snící fotoeditor časopisu Life, se ve svém jednotvárném životě jen těžko potkává s realitou, a proto raději žije ve svém vysněném světě. V něm se mění na dokonalého romantického hrdinu bojujícího za lepší, spravedlivější svět. Trestá padouchy, zachraňuje pejsky z hořících domů a ochraňuje bezbranné ženy. A také se ve svých snech stává cílem obdivných pohledů kolegyně Cheryl, kterou bez jejího vědomí do svých snových toulek často angažuje. Ale i ve svém reálném životě se jednoho dne Walter musí rozhodnout k zásadnímu kroku do neznáma a opustit bezpečný přístav archivu plného negativů a fotografií, kde jsou jeho největším nepřítelem jen pomalu padající prach a ústrky šéfa.

MILEVSKO

Kino BIOSeM
17.30 Putování s dinosaury
20.00 Walter Mitty a jeho tajný život

PROTIVÍN
Městské kino
15.00 Putování s dinosaury
19.00 Nymfomanka

NEDĚLE

PÍSEK

Kino Portyč
15.30 Niko 2
Animovaný, dobrodružný. Sobík Niko opět musí řešit své trable. Tentokrát se Niko vydává na záchranou misi svého nevlastního bratra, který je unesen zlými orly. Na své cestě samozřejmě potkává spoustu nových přátel, se kterými není nouze o legraci. Niko a jeho přátelé musí přijít s plánem na záchranu, podaří se jim zdolat všechny překážky?

17.30 a 20.00 Walter Mitty a jeho tajný život

MILEVSKO

Kino BIOSeM
20.00 Walter Mitty a jeho tajný život