PÍSEK:
Kino Portyč
17.30 Frankenwenie: Domácí mazlíček
Animovaný. Dojemným příběh chlapce a jeho psa. Když mladý Victor nečekaně přijde o svého milovaného psa Sparkyho, povolá na pomoc vědu a svého nejlepšího přítele přivede znovu k životu – jen s několika drobnými změnami. Snaží se svůj výtvor ukrývat, ale když se Sparkymu podaří uniknout, zjistí Victorovi spolužáci, učitelé i ostatní obyvatelé města, že znovuzrození může mít příšerné následky.

20.00 Carmen
Muzikál. Drama o lásce, žárlivosti a smrti ohnivé španělské cikánky Carmen, které Gades právě studuje se svým souborem, vkládá Saura ve filmu ještě další tematikou rovinu: vlastní filmový děj, vztahující se k soukrové sféře tanečních interpretů. Souběžně s rodícím se tvarem představení vzniká i milostný vztah Gadese k mladé představitelce Carmen, v němž se stýkají citové analogie současně s nácvikem scén.

Kulturní dům
20.00 Maturitní ples
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Písek.

Divadlo Fráni Šrámka
19.30 Zločin v Posázavském Pacifiku
Úchvatný příběh o tom, kterak vyzývavě mladá slečna Luiza, dcera továrníka, skrze četná nebezpečenství až na vltavském parníku svého bujarého a rozjásaného štěstí dojde.

Sladovna
19.00 Leo Egerstein, Doubkowa hole má
Legendární divadelní sestava jaderných fyziků přiváží velmi pomalou hru o naději a lásce. O dnech, kdy ženy vypráví o svých životech podle obrazů a symbolů vytetovaných na svém těle.

Divadlo Pod čarou
20.00 Černý desky jsou dobrý
Hudba  šedesátých až sedmdesátých let k tanci i poslechu.

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
17.30 O myšce a medvědovi
Francouzská pohádka Ernest a Celestina v kreslené podobě.

20.00 Stockholm East
Dojemný a podmanivý milostný příběh dvou lidí, které spojuje tragédie, jež si vybrala daň na jejich životech a vztazích. Když se Johan a Anna setkají na vlakovém nádraží spojující Stockholm s idylickým předměstím, kde oba žijí, vydávají se na nebezpečnou cestu vášně a lží.

PROTIVÍN:
Kino
20.00 Sinister
Ellison, autor detektivních románů, objeví na půdě svého domu staré filmové pásy, související se záhadnými vraždami, jež se tu kdysi staly. Pátráním po vrahovi však zkříží cestu celé své rodinyí.

KLUKY:
tělocvična ZŠ
17.00 Zumba
Cvičení pro dívky a ženy.

MIROVICE:
Římskokatolická farnost
17.00 Mše svatá