Doprovodným programem Ezoterického festivalu, který se koná v kulturním domě ve dnech 26. a 27. ledna, je  dnešní představení  –  monodrama  Gabriely Filippi Andělé v mém srdci. Vypráví skutečný příběh ženy, která komunikuje s anděly.Představení uvidí diváci v Divadle Fráni Šrámka v podělí 22. ledna.

Gabriela Filippi před časem založila Léčivé divadlo a ve svém představení Andělé v mém srdci se nechala inspirovat světovým bestsellerem irské autorky Lorny Byrne Andělé v mých vlasech. Určitě stojí za to vidět příběh, který  při uvedení osloví většinu diváků.

Gabriela Filippi na sebe prozrazuje, že  už od dívčích let se zabývá smyslem lidského bytí.  Je v dlouhodobém kontaktu s léčiteli Václavem Vydrou a Františkem Karabinou, se kterými konzultuje své myšlenky a názory a také se víc než  patnáct let věnuje józe. Zásadní pro vznik Léčivého divadla bylo její setkání s Janem Frankem a jeho radixovou medicínou, díky kterému pochopila a uvěřila, že může propojit svou profesi se svým zájmem o spiritualitu.

Definitivní a zlomové v tomto procesu pak bylo setkání s etikoterapeutem Vladimírem Vogeltanzem, který jí dodal dostatek sebedůvěry pro uskutečnění  Léčivého divadla, jakožto požehnání a daru, který má naplnit.

„Vytvořila jsem Léčivé divadlo. Vnímám tuto možnost jako dar, který přijímám s pokorou. Léčivé divadlo vzniklo proto, aby rozšířilo divákům obzory i vědomí, a to velmi citlivým způsobem," říká Gabriela Filippi.

Hostem pondělního večera v píseckém divadle Fráni Šrámka  bude Jan Frank. Představení začíná v 19.30 hodin. Majitelé vstupenky na Ezoterický festival jdou na představení  za 120 korun, ostatní stojí vstupenka 220 korun.