Zápas jako řemen viděl zimní stadion u Otavy. Hokej v Písku zase chutná. Kobra měla na jihu Čech převahu v držení puku, měla více šancí, ale bojovnost a zarputilost byla na straně domácích. Nadšeně hrající tým trenéra Karla Slabého se dostal do vedení v 6. minutě, kdy na Bílka v bráně Pražanů vyzrál Václav Pašek. Kobra za dvě minuty vyrovnala, ale druhý zásah píseckého útočníka po milimetrovém pasu Jana Sýbka vrátila misky vah na stranu Písku.

Nadprůměrné představení na ledě strhlo i fanoušky, kteří vytvořili elektrizující atmosféru. Ta se nerozplynula, když hosté ještě do přestávky průběžný stav otočili, a dokonce ani ve 48. minutě, kdy Šimon Antončík, jež v píseckém dresu také nastupoval, zvýšil na 6:4 pro Kobru.

Pražené se však nepoučili ze dva dny staré porážky, kdy ztratili tříbrankové vedení a znovu dovolili domácím vyrovnat a dovést zápas do prodloužení. V nastavené desetiminutovce mohlo přijít rozhodnutí na obou stranách, ale šťastnější a bojovnější byl Písek, který zásluhou gólu Jana Sýbka napsal sladkou tečku za krásným hokejovým večerem.

IHC Písek - HC Kobra Praha 7:6pp (2:3, 1:2, 3:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Pašek, 12. Pašek (Sýbek), 23. Suchan (Drda), 46. Sýbek (Šuhaj), 48. Červinský, 57. Šuhaj, 65. Sýbek (Pašek) – 8. Šteiner (Matějček, Vlach), 12. Antončík (Jedlička, Verbík), 16. Vacek (Vlach, Matějček), 28. Jedlička (Jakeš), 40. Semrád (Antončík), 48. Antončík (Jedlička).

Sestava IHC Písek: Hauser (Kadlec) – Procházka, Kozák, Červinský, Pavlíček, Suda, Hanus, Koutenský – Pašek, Koupal, Sýbek, Šuhaj, Drda, Suchan, Jiřinec, Rod, Strnad, Homolka.

Sestava HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Šteiner, J. Verbík, Švaříček, D. Bílek, R. Verbík, Vacek, Semrád – Jakeš, Antončík, Jedlička, Vlach, Matějček, Hlinka, Kuchta, Slanina, Kysela, Matějek.