Prvoligové drama zdvihalo na ledě v Kadani diváky ze sedadel. Nakonec se z vítězství 4:3 radovali domácí. Jihočeši o body usilovali marně, nezachránil je ani drtivý finiš. První třetině by slušel vyrovnaný výsledek, ale 5 minut před siérnou se prosadil Hammerbauer – 1:0.
Pak se ozvali také Jihočeši. Přesně v polovině zápasu si zopakovala únik jako v minulém utkání proti Kladnu dvojice Nouza – Straka, tentokrát Josef Straka vyrovnal.
Jenže domácí znovu šli do vedení. Ve 48. minutě Chlouba a ve 49. Jakub Novák upravili na 3:1. Přesilovka vracela Motor do hry, ranou od modré snižoval v 53. Punčochář. V 58. ale Kadaň znovu vedla o dva góly, prosadil se Chlouba. Minutu před koncem snižoval Vráblík, ale v drtivém finiši už jihočeský tým prvoligové body nezachránil a znovu na ledě soupeře vyšel naprázdno.

Kadaň – ČEZ MotorČB 4:3
(1:0, 0:1, 3:2), 16. Hammerbauer (Berlev), 48. Chlouba (Mazanec, Ton), 49. Novák (Novák, Charousek), 58. Chlouba – 31. Straka (Nouza, Vráblík), 53. Punčochář (Švec), 59. Vráblík (Boháč, Pajič)

Sportovní klub Kadaň: Mouček – Stehlík, Mazanec, Trefný, Pavlas, Tejnor, Mrázek, Száthmáry, Opalek – Kadlec, Chlouba, Ton – Novák J, Charousek, Novák L- Račuk, Hejcman, Veselý – Hammerbauer, Berlev,Chrpa.

ČEZ Motor České Budějovice: Bláha – Punčochář, Mucha, Suchánek, Vráblík, Růžička, Chmelíř, Semrád, Parýzek – Kuchejda, Pajič, Boháč – Nouza, Straka, Švihálek – Heřman, Rob, Prokeš – Marek, Švec, Trummer
Rozhodčí: Petružálek – Svoboda, Bosák.