II. liga ledního hokeje - jih: HC Tábor - IHC Králové Písek 6:5 (1:1, 4:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 14. Matušík (Černý, Seidl), 24. Hasman (Dančišin), 29. Černý (Rousek), 30. Šulek (Matiášek), 40. Matušík (Rousek), 45. Endál (Hasman) – 12. Čížek, 24. Volf (Sýbek, Novák), 39. Volf (Sýbek, Novák), 41. Sýbek (Kouba, Čížek), 51. Čížek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1216.
Sestavy - HC Tábor: Kolář (Novák) – Havelka, Pařízek, Hajič, Černý, Radoš, Kříž, Čížek, Hubata – Šulek, Zayml, Prášek, Matušík, Dančišin, Matiášek, Endál, Seidl, Zíb. IHC Písek: Ludvík (Kříž) – Hail, Tampier, Dosek, Kurfürst, Novák, Dudáček, Kouba – Volf, Hrakholski, Brož, Čížek, Matějček, Pitel, Volf, Januška, Bednařík, Sýbek.

Písečtí hokejisté nastupovali do utkání se šesti juniory v sestavě. Na ledě již jistého vítěze soutěže odehráli velmi dobrý zápas, jen tomu chyběla třešnička na dortu v podobě bodu.

Písečtí v utkání vedli 1:0 a 2:1. Zkušenější domácí celek však stav otočil a po dvou třetinách vedl o dvě branky. V úvodu té třetí se Králové znovu dostali na dostřel. Domácí utekli opět o dva góly, ale v 51. minutě to bylo znovu o gól. Písečtí se snažili dostat zápas do prodloužení vyrovnávací brankou, tu však nedali, a tak zůstaly všechny tři body u Jordánu.