IHC Králové Písek - HC Klatovy 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 19. Hollar (Hrakholski, Bednařík), 22. Březina (Volf), 24. Dvořák (Hanus, Bednařík), 47. Volf (Dudáček, Matiášek), 60. Volf – 28. Šeba (Čech), 31. Matoušek (Kvasnička, Ženíšek).
Sestava IHC Písek: Kříž (D. Novák) – Hanus, Dvořák, Bednařík, Hollar, Březina, Dudáček, F. Novák, Macháček, Volf, Matiášek, Turek, Kurfürst, Hraholski, Pouzar, Novotný, Brož, Tampier. Trenér: Tomáš Matušík.

Písečtí hokejisté začali utkání o poznání lépe než první vzájemný duel v Klatovech. Po vedení 1:0 po první třetině pak za necelé čtyři minuty té druhé přidali další dvě branky a uskočili soupeři o tři góly. Kolem poloviny hrací doby však Klatovští vstřelili dvě branky a dostali se opět zpátky do utkání.

Písečtí rozhodli ve svůkj prospěch v závěrečné části. Ve 47. minutě zvýšl Volf na 4:2. Hosté se pak snažili v závěru s výsledkem něco udělat při power play, ale Volf do prázdné brány zvýšil na konečných 5:2.