IHC Králové Písek - HC Wikov Hronov 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Branky: 12. Koupal (Pavlát, Brož), 29. Chocholoušek (Hollar, Novák), 59. Hrakholski (Hollar, Turek). Rozhodčí: Glanc – Jurak, Tuháček. Vyloučení: 4:7. Bez využití.
Sestava IHC Písek: D. Novák (Polhorodnik) – Radoš, F. Novák, Hanus, Pavlát, Kurfürst, Turek, Dvořák – Volf, Novotný, Matiášek, Hrakholski, Macháček, Brož, Březina, Hollar, Koupal, Pouzar, Chocholoušek.

Zápasy, ve kterých jsou body víceméně povinností, se hrají velmi špatně. Hronov navíc přijel do Písku s hodně omlazeným kádrem, který vydržel v tempu bruslit po celé utkání. Vítězství domácích se tak nerodilo vůbec snadno, ale tři body zůstaly u Otavy. Navíc si gólman Novák připsal do své sbírky čisté konto.

Domácí otevřeli skóre po polovině první třetiny a škoda jen, že nezužitkovali další šanci. Ve druhé třetině se gólu dočkal i soupeř, ale ten nebyl uznán pro hození puku rukou. A v polovině třetiny přidali domácí druhý gól. Poslední třetina přinesla dramatický hokej, Domácí nevyužili několika solidních šancí, a tak dostali hosté v závěru šanci zkusit štěstí ve hře bez brankáře. Tento risk jim však nevyšel a domácí pečetili tři body třetí brankou.

Písečtí Králové tak vedou nadstavbu o 9. - 16. místo s náskokem tří bodů před Benátkami nad Jizerou. Ve středu 25. ledna zajíždějí k důležitému duelu do Chebu. Ten je v této skupině třetí a má na hráče od Otavy ztrátu sedmi bodů.