IHC KOMTERM PÍSEK - HC ELEKTROMONT VRCHLABÍ 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Tentokrát Jihočeši inkasovali čtvrtý gól od soupeře dvanáct minut před koncem zápasu, takže měli více času na to, aby s výsledkem ještě něco udělali. Ale zůstalo jen u přání a velké snahy, i když snížili, soupeř své těsné vedení udržel až do konce.

Ve vyrovnaném utkání se oba týmy střídaly ve vedení. V úvodní třetině skórovali jako první domácí Vl. Novákem, ale ještě do přestávky soupeř vyrovnal. V prostřední části zápasu tomu bylo naopak, hosté v prvních dvou minutách vstřelili dva góly a šli do vedení na 3:1. Ferebauer pak snížil na 2:3 a rozhodnutí přinesla třetí třetina.

V té jako první opět skórovali hosté, kteří znovu utekli na dvoubrankový rozdíl. Tři minuty před koncem vykřesal domácí M. Pšurný naději, ale ani v závěrečné hře bez brankáře se mužstvu IHC nepodařilo skórovat a poslat tak zápas do prodloužení.

Branky: 12. Vl. Novák (Výborný, Slavík), 32. Ferebauer (Kudrna), 57. M. Pšurný (R. Procházka, Dragoun) – 18. Pácal (Tvrdek, Čížek), 21. Tvrdek (Rusnák), 22. Drábek (Gajovský, Poživil), 48. Poživil (Látal, Kubeš). Vyl. 4:7, využ. 1:1, rozhodčí Wagner – Dančišin, Matějček, 792 diváků.

Sestava Písku: Jágr – Vomela, Mazanec, Vráblík, P. Novák, Výborný, R. Procházka, Jank, Kalečík – M. Pšurný, Dragoun, Kellner – Polodna, Ferebauer, Kudrna – Vl. Novák, Stejskal, Slavík – Šulčík, Bláha, Ježek. Trenér Rudolf Suchánek.

Zítra (2. 10.) sehraje tým Písku zápas šestého kola v Ústí nad Labem (17.00)