NED Hockey Nymburk – IHC Komterm Písek 4:5 (2:1, 2:2, 0:2).

Písečtí dali zapomenout na dvě předchozí porážky v řadě a z venku přivezli jednobrankové vítězství a tři body. A to v 11. min. Jihočeši dvakrát inkasovali a prohrávali 0:2. Za dvě minuty Mošovský snížil a vrátil tak Písek zpět do zápasu.

V prostřední třetině hosté skóre otočili na 3:2, ale ve 38. a 39. min. domácí dvěma zásahy opět strhli vedení na svou stranu – 3:4. Na začátku třetí části zápasu nejprve srovnal Květoň, a o tom, že tři body poputují do Písku, rozhodl v 57. minutě Mošovský – 5:4.

Písek si touto výhrou upevnil své vedoucí postavení v tabulce skupiny Střed (33 bodů), kde má velký náskok na druhou pražskou Kobru (20 b).

Branky IHC: 13. Mošovský (P. Procházka), 26. R. Procházka (Žlůva), 34. Mošovský (Slavík), 42. Květoň (Šulčík, Ježek), 57. Mošovský (Gába).
Sestava Písku: Pinkas – P. Procházka, Všetečka, R. Procházka, Žlůva, Dietz, Heršálek – Vaniš, Hovora, Hájek – Ježek, Květoň, Šulčík – Míka, Suchánek, Slavík – Mošovský, Gába, Novák.

Trenér Rudolf Suchánek k utkání řekl:

„Zbytečně jsme utkání zdramatizovali. Kdybychom hned v úvodní třetině vstřelili nějaký gól z několika vypracovaných šancí, mohli jsme pak hrát víc v klidu. To soupeř byl více produktivnější a šel do dvoubrankového vedení. Když jsme pak v dalším průběhu zápas otočili, dostali jsme dvě laciné branky a domácí opět vedli.

Naštěstí jsme v závěru třetí části strhli vítězství na naši stranu. Opět jsme se dopouštěli chyb v obranné činnosti, a to by se nám nemělo stávat. Věřím, že tato výhra hráče psychicky opět „nakopne“ k lepším výkonům. V sobotu doma hostíme Pelhřimov a opět chceme naplno bodovat.“

HC Pelhřimov – HC Milevsko 7:1 (4:1, 2:0, 1:0).

Hostům vyšel vstup do zápasu, v úvodní minutě dal Müller vedoucí gól, ale už za 20 vteřin (stále ještě v 1. minutě) domácí srovnali. Podruhé Milevští inkasovali v 8. min. a třetí gól dostali v polovině smolné 13. minuty. Skóre úvodního dějství završil v 18. min. Plachý – 4:1. V prostřední třetině přidali domácí další dva góly a ve třetí části zakončil brankostroj pelhřimovského týmu Kubát – 7:1.

Sestava Milevska: Žilinčík (20. D. Svoboda) – Karpíšek, M. Procházka, Tollinger, Grin, Zich – Fořt, Müller, Hraňo – Černý, Heřmánek, Žižka – Urbanec, Nikodém, Růžička – Hamerle, Škulina. Trenér Milan Tollinger.