ILHC Písek – IHC Čerti Kladno 2:12 (0:2, 1:4, 1:6, 0:0).

Vyl. 2:1, bez využití. Branky Písku: Bouška, Bernad. Sestava Písku: Myslivec (Šach) – Bouška, Pavel Procházka, Vácha, Bernad, Bican, Semrád, Krůček, Bouška, Tajbl, Kořánek, Hovora, Hromádka.

ILHC Písek – IHC Berounští Medvědi 6:10 (2:1, 1:2, 0:4, 3:3).

Vyloučení 8:3, využ. 1:2. Branky Písku: Bernad 2, Vácha, Hovora, Krůček, Bican. Sestava Písku: Myslivec (Šach) – Bouška, Pavel Procházka, Vácha, Bernad, Bican, Semrád, Krůček, Bouška, Tajbl, Kořánek, Hovora, Hromádka.

ILHC Písek – IHC Slavia Praha 10:8 (2:2, 1:4, 4:0, 3:2).

Vyl. 6:5, využ. 1:1. Branky Písku: Bican 3, Bouška 2, Hovora 2, Hromádka 2, Kloud. Sestava Písku: Myslivec – Vácha, Bernad, Bican, Kořánek, Hovora, Bouška, Kloud, Tajbl, Hromádka.

V prvním utkání čekal písecké největší favorit na titul – Čerti Kladno. Za tento tým nastupují – brankář Přikryl, dále se v Písku představili hráči Toman, Kameš, Tenkrát, Hořava, Kalla a další.

Od úvodního hvizdu tento tým držel otěže utkání pevně ve svých rukou a utkání jistě dovedl k vysoké výhře. Ve druhém zápase se v Písku představili Medvědi z Berouna. Již v 1. minutě šli hosté do vedení, hned v následující minutě se podařilo Bicanovi vyrovnat. V závěru první části Krůček po akci Boušky přidal druhou branku a domácí vedli.

V polovině druhé čtvrtiny Medvědi vsítili dva góly a šli do vedení, ale v závěru Hovora vyrovnal. Ve druhé polovině zápasu se hrálo vyrovnané utkání, ale po dvou minutách se Medvědům podařilo strhnout vedení na svoji stranu. Domácím se nepodařil závěr této části, kdy během dvou minut Beroun potrestal tři jejich chyby v obraně a rozhodl tak o svém vítězství.

V závěrečném zápase se v Písku představil tým Slavie Praha. V úvodu se lépe dařilo hostům. Ve 2. min. šli Pražané do vedení a v 6. min. se jim podařilo přidat další gól. Až poté se začali prosazovat domácí. Po minutě snížil Bican a minutu před přestávkou vyrovnal Bouška.

Píseckým se však nepovedl vstup do druhé čtvrtiny. Během prvních čtyř minut slávisté čtyřikrát překonali domácího brankáře. Tento náskok již vypadal hrozivě, ale před přestávkou se domácím ještě podařilo snížit na rozdíl tři branek.

Třetí část utkání se ale vydařila domácím. Hned patnáct vteřin po vhazování se jim podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Ve 3. min. skóroval Bican a hned z dalšího útoku Bouška vyrovnal. V poslední minutě tohoto dějství ještě Kloud strhl vedení na stranu domácích. Slávistům se ještě deset minut před koncem podařilo vyrovnat, ale v následujících minutách Bican a dvakrát Hovora rozhodli o další výhře Píseckých.

MILAN BUBENÍČEK