TJ Stadion Nymburk – IHC Písek 2:7 (1:0, 0:5, 1:2).

Písečtí dorostenci pokračovali ve vítězné sérii a získali důležité body před nedělním duelem s Kolínem.
Branky: 19. Procházka, 58. Šalda – 22. Přibyl (Durčák), 31. Durčák, 35. Durčák (Tobolič), 36. Tobolič (Křišťan), 38. Bernad (Kodad), 54. Přibyl (Vlček), 56. Jindra (Křišťan). Vyl. 11:10 (+ domácí 1 x 5 + OK). Sestava Písku: Kantor – Kodad, Kučera, Bernad, Homola, Tobolič, Růžička, Durčák, Mašek, Přibyl, Andrlík, Michálek, Křišťan, Dvořák, Jindra, Kastner, Volf, Marek, Vlček, Paukner, Dvořák. Trenér Milan Mazanec.

IHC Písek – SC Kolín 6:3 (1:0, 3:2, 2:1).

Důležité utkání, ve kterém první hostil druhého v tabulce, začalo oboustranně ve velkém tempu a oba celky si vytvořily slibné šance. Branka však padla až ve 12. min., kdy Bernad využil přesilovku – 1:0. V 15. min. domácí brankář Kantor zlikvidoval akci hostí.
V prostřední třetině využili domácí Durčákem dvojnásobnou přesilovku a bylo to 2:0. Za necelou minutu zvýšil opět Durčák na 3:0, což bylo velice slibné. V polovině zápasu však hosté snížili v početní výhodě, ale již za minutu se skóre opět měnilo: Přibyl upravil na 4:1. Na konci třetiny však Kolín snížil na 4:2.

Ve třetí části zápasu po chybě písecké obrany snížil Herwig na 4:3, ale za dvě minuty vstřelil Marek důležitý pátý gól IHC. Ve 49. min. pak J. Dvořák stanovil konečnou podobu výsledku – 6:3. Písečtí si tak dvě kola před koncem ligové soutěže zajistili postup do extraligy!
Branky: 12. Bernad, 28. Bernad (Přibyl, J. Dvořák), 29. Durčák (Přibyl, M. Dvořák), 31. Přibyl (Durčák, Jindra), 46. Marek (Homola), 49. J. Dvořák (Kučera) – 30. Semirád (Šplíchal), 40. Tlídr, 44. Herwig (Vágner). Vyl. 8:12 (+ hosté 1 x 10 OT), využ. 4:1, rozhodčí Jílek – Beneš, Štofa, 270 diváků. Sestava Písku: Kantor – Kodad, Kučera, Bernad, Homola, Tobolič, Růžička, M. Dvořák, Durčák, Mašek, Přibyl, Andrlík, Michálek, Křišťan, J. Dvořák, Jindra, Kastner, Volf, Marek, Paukner, Vlček. Trenér Milan Mazanec.