IHC Králové Písek - BK Havlíčkův Brod 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Brož (Volf), 9. Volf L. (Šuhaj, Sýbek), 23. Bednařík, 25. Šuhaj (Sýbek), 26. Šuhaj (Sýbek, Novák), 54. Sýbek (Novák, Volf). Rozhodčí: Šmika – Jurak, Maňák. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.
Sestava IHC Písek: Kříž -Novák, Dudáček, Najman, Popela, Dvořák, Turek, Kouba - Sýbek, Šuhaj, Volf L., Bednařík, Matějček, Čížek, Januška, Volf J., Brož, Hollar.

Skalní fanoušci píseckého hokeje, kterých se tentokrát sešlo 150, viděli výkon podle svých představ. Týmový duch, přesní střelci a skvělý výkon gólmana Kříže, který byl právem vyhlášen mužem utkání. To vše dohromady přineslo vytouženou výhru. Ta navíc hráče od Otavy odpoutala z posledního místa tabulky.

Písečtí hokejisté padli na ledě Kobry Praha těsně 2:3. Ilustrační foto:
Hokejisté Písku na ledě favorita dvakrát vedli, ale odjeli bez bodu

Všechny týmy se v současné době potýkají s problémy se sestavou. Karantény, izolace, ale i zranění neustále míchají sestavami. Nejinak je tomu u píseckého týmu, který se však pomalu dává dohromady.

Píseckým Králům tentokrát vyšel skvěle úvod utkání a po necelých deseti minutách vedli 2:0. Ve fotbale se tento výsledek po poločase utkání nazývá Csaplárovou pastí a ani v hokeji ještě nic neznamená. Toho si byli domácí vědomi a za šest minut druhé třetiny nasypali soupeři další tři branky a bylo prakticky hotovo. Účet utkání pak podepsal chvíli před koncem kapitán týmu Sýbek.