Do sestavy hostí se po zranění vrátil obránce Novák a po jednozápasové pauze nastoupil do branky opět Kůdela.
První dvě třetiny nabídly vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách, ale skóre se neměnilo.

Góly začaly padat až v závěrečné desetiminutovce. Motor šel do dvoubrankového vedení, když se trefili Boháč a pět minut před koncem mladík Rob. Jenže důležité tříbodové vítězství hosté neuhájili. Nejprve snížil Vosátko a pouhých jednapadesát vteřin před koncem základní hrací doby dokonce vyrovnal Šlahař.

Druhý bod navíc ale českobudějovičtí hokejisté v Havířově nakonec přece jen vyválčili. V 64. min. se trefil obránce Kasík.

Branky a nahrávky: 58. Vosátko (Sztefek, Klimša), 60. Šlahař (Jakúbek) – 52. Dan. Boháč (Pajič, J. Novák), 55. Rob (Skuhravý), 64. Kasík (Kuchejda). Vyloučení 6:7, využití 1:1. Rozhodčí: Vampola – Barteček, Vengřín. Diváci: 1022.
ČEZ Motor: Kůdela – D. Růžička, J. Novák, Kasík, Vráblík, Platil, Chmelíř, Kotaška – Kotalík, Pajič, Dan. Boháč – Skuhravý, Rob, R. Pšurný – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Přibyl, Vaniš, Ferebauer.