Vedoucí Samson se představil na krumlovském ledě, odkud si nakonec odvezl dva body, když zápas dospěl do prodloužení a v něm se hned v úvodní minutě prosadil exligový obránce Sičák. Ztráta lídra nahrála Milevsku, které jasně přehrálo Radomyšl a před závěrečným 22. kolem si tak ještě může dělat naděje na prvenství.

O účast ve vyřazovacích bojích naopak definitivně přišel Vimperk. Jeho hráči v páteční dohrávce sice porazili Strakonice, ale v neděli padli na soběslavském ledě. Na osmou Radomyšl tak ztrácejí tři body a mají horší bilanci vzájemných zápasů.

Hlubočtí hokejisté doma poněkud překvapivě podlehli Veselí, ale to jen dokresluje fakt, že letošní ročník krajské ligy je neobyčejně vyrovnaný.

V závěrečném kole základní části se tak bude hrát o co nejvýhodnější pozice pro play off a téměř každý z osmičky účastníků se v tabulce může posunout.

Slavoj Český Krumlov – Samson České Budějovice 1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 21. J. Krcho (Fučík) – 33. Heřman (Vydarený, Šulčík), 61. Sičák (M. Hanzal). Rozhodčí: Novotný, Šperl – Dančišin, Svoboda. Vyloučení: 5:4. Diváci: 136.

HC Milevsko – Sokol Radomyšl 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 3. Hamerle, 17. Masopust (Hraňo, Vochozka), 26. Pouch (Radosta, Bouška), 33. Suchan (Bouška, Hamerle), 43. Duda (Šedivý, Adamec), 45. Masopust (Vochozka, Hraňo), 58. Vochozka (Hraňo, Košař) – 52. Hovora (Gába). Rozhodčí: Svoboda, Matoušek – Loucký, Dančišin. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 520.

Spartak Soběslav – HC Vimperk 5:1 (1:0, 0:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 4. Píha (Pánek, Žákovský), 50. T. Tržil (Píha), 56. Slabý, 60. Čížek, 60. T. Tržil (Škoda, Pánek) – 42. Předota (Holub). Rozhodčí: Jílek, Vokoun – Diviš, Loucký. Vyloučení: 7:5, navíc Hubáček (Sob.) a Samohejl (Vim.) 5 minut + do konce. Využití: 1:1. Diváci: 333.

Hluboká nad Vltavou Knights – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 37. Vácha (Miler, Melichar), 49. Bahula (Matys) – 2. Pechlát (Bláha, Klimeš), 11. Mikeska (Benda, Marcilis), 19. J. Bárta (F. Bárta, Vlach), 25. Bláha. Rozhodčí: Lukáš, Trnka – Votruba, Jindra. Vyloučení: 2:3. Diváci: 155.

Strakonice – Božeice 6:1 (předehráno)

Dohrávka 20. kola:

HC Vimperk – HC Strakonice 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 11. Kašpar (Korous), 25. Kašpar (Korous, Samohejl), 29. Kašpar (Korous, Dvořák) – 14. Šťastný (Škoda, Mikeš). Rozhodčí: Poskočil – Dančišin, Svoboda. Vyloučení: 3:3. Diváci: 250.

Program 22. kola (11. a 12. února): Veselí – Milevsko (so 17), Hluboká – Samson ČB, Božetice – Soběslav, Vimperk – J. Hradec (vše ne 17), Radomyšl – Strakonice (ne 19). Dohrávka 12. kola: Hluboká – Č. Krumlov (čt 9. února, 19).