Také tentokrát Jihočeši odehráli dvě třetiny, v nichž drželi se soupeřem krok. V úvodním dějství šla brzy do vedení Kobra, ale Králové dokázali brankou Vladimíra Hanuse odpovědět. Po změně stran se Vladimír Hanus trefil znovu, to už však pouze snižoval na průběžných 2:3.

Jan Kloz
Janu Klozovi prospělo hostování v Pardubicích, po návratu dává důležité góly

Třetí třetina, stejně jako v Příbrami, byla zcela ve znamení píseckých soupeřů. Svěřenci trenéra Karla Herra své příležitosti nevyužili, Pražané nasázeli do domácí sítě dalších pět gólů a tentokrát se o bodovou ztrátu obávat nemuseli.

IHC Písek – HC Kobra Praha 2:8 (1:1, 1:2, 0:5)

Branky a nahrávky: 6. Hanus (Bednařík, Bílek), 37. Hanus (Bílek) – 3. Hlinka (Smejkal, Šefl), 27. Bříška (Tondr, Bárta), 33. Novák (Šťastný, Popela), 44. Hlinka (Smejkal), 44. Bříška, 51. Mrkvička (Bříška, Šteiner), 54. Tondr (Šteiner), 57. Bříška (Šteiner, Bárta).