Soutěž začne úvodním kolem v neděli 22. září, play off zahájí 7. února příští roku. Přinášíme pouze přehled utkání týmů z Písecka: TJ Božetice a IHC Písek.

1. kolo – 22. září  2013:

HC David servis České Budějovice – IHC Písek, TJ Božetice – TJ Hluboká nad Vltavou.

2. kolo – 29. září:

HC Tábor B – TJ Božetice, IHC Písek – OLH Spartak Soběslav.

3. kolo – 6. října:

HC Vimperk – IHC Písek, TJ Božetice – HC Strakonice.

4. kolo – 13. října:

IHC Písek – TJ Božetice.

5. kolo – 20. října:

TJ Božetice – TJ Jiskra Humpolec, TJ Hluboká nad Vltavou – IHC Písek.

6. kolo – 27. října:

IHC Písek – HC Tábor B, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – TJ Božetice.

7. kolo – 3. listopadu:

TJ Božetice – HC Slavoj Český Krumlov, HC Strakonice – IHC Písek.

8. kolo – 8. listopadu:

HC Žirovnice – IHC Písek, HC David servis České Budějovice – TJ Božetice.

9. kolo – 10. listopadu:

TJ Božetice – OLH Spartak Soběslav, IHC Písek – TJ Jiskra Humpolec.

10. kolo – 17. listopadu:

HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – IHC Písek, HC Vimperk – TJ Božetice.

11. kolo – 24. listopadu:

TJ Božetice – HC Žirovnice, IHC Písek – HC Slavoj Český Krumlov.

12. kolo – 1. prosince:

IHC Písek – HC David servis České Budějovice, TJ Hluboká nad Vltavou – TJ Božetice.

13. kolo – 8. prosince:

TJ Božetice – HC Tábor B, OLH Spartak Soběslav – IHC Písek.

14. kolo – 13. prosince:

IHC Písek – HC Vimperk, HC Strakonice – TJ Božetice.

15. kolo – 15. prosince:

TJ Božetice – IHC Písek.

16. kolo – 22. prosince:

TJ Jiskra Humpolec – TJ Božetice, IHC Písek – TJ Hluboká nad Vltavou.

17. kolo – 6. ledna 2014:

HC Tábor B – IHC Písek, TJ Božetice – TJ Lokomotiva Veselí nad  Lužnicí.

18. kolo – 10. ledna:

HC Slavoj Český Krumlov – TJ Božetice, IHC Písek – HC Strakonice.

19. kolo – 12. ledna:

IHC Písek – HC Žirovnice, TJ Božetice – HC David servis České Budějovice.

20. kolo – 19. ledna:

OLH Spartak Soběslav – TJ Božetice, TJ Jiskra Humpolec – IHC Písek.

21. kolo – 26. ledna:

IHC Písek – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, TJ Božetice – HC  Vimperk.

22. kolo – 2. února:

HC Žirovnice – TJ Božetice, HC Slavoj Český Krumlov – IHC Písek.