Svěřenci kouče Petra Rosola při tom museli dvakrát stahovat dvoubrankový náskok domácích. V 10. min. úvodní branku vstřelil po povedené střele zápěstím Starý, poté ve 25. min. pěknou akci zakončoval Nouza.

Na rozdíl jedné branky však pak dokázal snížit Pšurný po přihrávce Melky.

Ale pak ovšem Mikulík obratem vrátil Mladé Boleslavi opět dvoubrankové vedení.

V tu chvíli se hrál hokej nahoru dolů. Ve 34. min. totiž Přibyl vsítil třetí branku během posledních čtyř minut.

Na začátku třetí třetiny pak Fereabauer dokázal potrestat zmatky v domácí obraně a najednou bylo srovnáno.

Do konce základní hrací doby ale další branka nepadla a to ani v prodloužení. Přestože měl velkou šanci Starý a Ovčačík trefil břevno.

O konečné dělbě bodů ve prospěch domácích tak rozhodl Klimenta v samostatných nájezdech.

Ml. Boleslav – Motor ČB 4:3sn (1:0, 2:2, 0:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 10. Starý, 25. Nouza (Meland, Toman), 33. Mikulík (Meland), rozh. náj. Klimenta – 30. Pšurný (Melka), 34. Přibyl (Bárta, Ferebauer), 43. Ferebauer (Bárta, Přibyl).
Vyloučení: 4:5, navíc Platil (CEB) 10 minut za nesportovní chování. Bez využití.
Rozhodčí: Schmejkal, Svoboda – Čížek, Křivohlavý. Diváci: 1435.
ČEZ Motor: Kůdela – Pavlíček, Kotaška, Kasík, Vráblík, Platil, Chmelíř, Prokop – Vaniš, Kotalík, Dan. Boháč – Melka, Skuhravý, R. Pšurný – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Bárta, Přibyl, Ferebauer – Švec. Trenéři Rosol a Bělohlav.