HC Milevsko– HC Samson Č. Budějovice 4:1 (3:0, 1:0, 0:1)

Branky: 3. Vochozka (Hraňo, Masopust), 4. Růžek (Pouch, Suchan), 4. Vochozka (Masopust, Hraňo), 33. Hraňo (Vochozka, Hastrman) – 59. J. Hanzal (Šuhaj, K. Ťoupal). Vyloučení: 5:5. Bez využití.
HC Milevsko: Panec – Růžek, Řezáč, Košař, Hastrman, Šedivý, Štekr – Škrdleta, Suchan, Pouch, Hraňo, Masopust, Vochozka, Adamec, Přívozník, Bílek. Trenéři František Ševčík a Tomáš Prštický.

Milevští vlétli na lídra Krajské ligy jako uragán a po čtyřech minutách vedli 3:0. Soupeř sice nepřijel v kompletní sestavě, ale na to se historie ptát nebude. Domácí podali zodpovědný a koncentrovaný výkon. Jejich hra jde nahoru a to se projevuje i v tabulce. Soupeř korigoval stav čestným úspěchem až v samotném závěru utkání.

Český Krumlov – HC Milevsko 4:5 (1:2, 3:2, 0:1)

Branky: 1. Hakl (Svoboda, Lamač), 21. Lamač (Svoboda, Michalec), 23. Gallistl (Michalec, Svoboda), 27. Krcho (Klíma, J. Kadlec) – 2. Hraňo (Masopust, Vochozka), 7. Škrdleta Suchan, Řezáč), 25. Vochozka (Hraňo, Masopust), 40. Přívozník (Masopust, Vochozka), 58. Vochozka (Masopust, Hraňo). Vyloučení: 7:6. Využití: 1:3.
HC Milevsko: Panec – Růžek, Řezáč, Košař, Hastrman, Šedivý, Štekr – Škrdleta, Suchan, Pouch, Hraňo, Masopust, Vochozka, Adamec, Přívozník, Bílek. Trenéři František Ševčík a Tomáš Prštický.

Nedělní duel sice začali lépe hokejisté Krumlova, ale Milevští se po brance z první minuty rychle oklepali a dvakrát kontrovali. Krumlov však utkání opět otočil a pro hosty byla nsmírně důležitá branka na 4:4 těsně před odchodem na druhou přestávku. Bitvu poslední třetiny pro sebe v závěru rozhodli hosté a berou další tři body.

V neúplné tabulce jsou Milevští aktuálně druzí se ztrátou pěti bodů na vedoucí Samsony ČB. Na druhé straně mají dva body náskok na třetí Soběslav. Dle losu soutěže by Milevsko mělo hrát v dalším kole v neděli 4. prosince od 17 hodin na Hluboké.