Před utkání s Táborem mohli fanoušci vidět na ledě trojici nových hráčů. Do přípravy s týmem v průběhu minulého týdne naskočili obránci Maroš Jakič (dříve Třebíč) a Bohumil Jank (dříve Hradec Králové), který ovšem po utkání s Pelhřimovem odešel do Českých Budějovic, kde bude nastupovat ve zdejším nově se tvořícím prvoligovém týmu. Do útočné řady to přichází zkusit Václav Korous (dříve IHC Písek). V minulém týdnu odehráli milevští hned dvě přípravná utkání.

HC MILEVSKO 2010 – HC TÁBOR 3:3 (0:1, 2:1, 1:1)

Nejprve Milevští přivítali na svém ledě velkého rivala z Tábora a sehráli s ním vyrovnané utkání. I přesto, že během utkání prohrávali 0:2, dokázali výsledek otočit na 3:2. V 51. min. však dokázal Tábor zásluhou Klímy vyrovnat na konečných 3:3.

Branky a nahrávky: 29. Vejchoda (Korous), 36. Procházka (Sýbek), 44. Homolka – 9. Matušík (Hájek), 27. Kellner (Krätzer), 51. Klíma (Hájek). Rozhodčí: Schlixbier – Čáp, Sláma. Vyloučení 4:4, využití 0:1. Diváci: 100.

HC Milevsko 2010: Lehečka – Procházka, Srdínko, Štych, Hlinka, Jakič, Jank, Dvořák, Čunát, Bartůněk – Urbanec, Sýbek, Hamerle – Fořt, Korous, Vejchoda – Furch, Novotný, Novák – Drda, Sumerauer, Homolka – Nevolný.

HC Tábor: Panec – Kakos, Černý, Kanov, Klíma, Heršálek, Liška – Mařík, Krätzer, Kellner – Seidl, Matušík, Hájek – Kratochvíl, R.Pechánek, Sladký.

HC MILEVSKO 2010 – HC SPARTAK PELHŘIMOV 4:4 (2:2, 2:1, 0:1)

Také toto utkání bylo herně  vyrovnané. Pelhřimov se sice v úvodní třetině dostal dvakrát do vedení, ovšem milevští hráči vždy kontrovali. V úvodu druhé třetiny se Milevsko dostalo znovu do vedení, ovšem Pelhřimov srovnal. Mezi koncem druhé a začátkem třetí třetiny se tato událost opakovala, a tak se oba celky rozešly smírně.

Branky a nahrávky: 8. Urbanec (Hamerle, Nikodém), 20. Štych (Urbanec), 23. Homolka (Sumerauer), 40. Urbanec (Hamerle) – 2. Brychta (F.Kasalý), 16. Havel (Szilva), 24. Veselý (Svoboda), 45. Beneš (Svoboda). Rozhodčí: Schlixbier – Čáp, Sláma. Vyloučení: 5:11. Využití: 1:1. Diváci: 100.

HC Milevsko 2010: Pipek – Štych, Bartůněk, Jakič, Jank, Dvořák, Čunát, Srdínko, Hlinka, – Decsy, Vejchoda, Fořt – Furch, Novotný, Korous – Drda, Sumerauer, Homolka – Urbanec, Nikodém, Hamerle – Novák.

Pelhřimov: Jíra (41. Pešout) – Mečiar, Veselý, Adam, Žuček, D. Kasalý – Svoboda, M. Hadrava, Votápek – Brychta, F. Kasalý, Beneš – Havel, Burda, Szilva.