ČEZ Motor vyhrál v Přerově a připravil tak Zubrům první letošní porážku

Přerov – Ve čtvrtém kole první Chance ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru v Přerově díky výborné první třetině 3:1 a připravili soupeři první bodovou ztrátu letošní sezony. Ve středu mají Jihočeši volno, v sobotu hostí Prostějov (17).

15.9.2018

Václav ProspalFoto: Deník/ Jan Škrle

Hostující střídačka se musela obejít bez zraněného útočníka Šimánka, kterého nahradil Heřman. Chytal Strmeň, ale záda už mu kryl Kváča, jenž se vrátil z tréninkového kempu Colorada Avalanche. Utkání mělo podobný scénář jako to poslední doma se Slavií. Tým trenéra Václava Prospala měl báječný vstup do zápasu. V 11. minutě vedl už 3:0 a ambiciózní Zubři byli na ručník.

Stejně jako se Slavií se na první gól čekalo přesně pouhých devětatřicet vteřin. Kanaďan Gilbert kouzlil s kotoučem, za Klimešova záda ho ale protlačit nedokázal. To důrazný Martin Novák ano a bylo to 0:1. Autor prvního gólu měl prsty i v tom druhém. Zpoza branky našel nekrytého svého kamaráda Endála, jenž střelou z první přesně k tyči nedal přerovskému brankáři šanci zasáhnout.

Třetí gól dal Bradley poté, když Doležal obkroužil domácí klec a americký útočník neměl problém ho usměrnit do sítě. A to mohlo být na straně Motoru ještě veseleji. Při první přesilovce zápasu si vzal za vlastní brankou kotouč obránce Pavlin, předvedl nevídané sólo přes celé kluziště, při kterém byl faulován. Trenér Prospal mu dal důvěru pro trestné střílení, ale slovinský bek mířil jen do Klimešova betonu.

Domácí celek toho v první třetině moc nepředvedl. Dvakrát nebezpečně pálil Sikora, ale Strmeň potvrzoval parádní formu. A Goiš ve vyložené šanci při vlastním oslabení mířil jen do boční sítě.

Pod dojmem tříbrankového náskoku už nevstoupili hosté do druhé třetiny s takovým elánem. Aktivita byla na přerovských hokejkách a přišel i trest. Procházkovu bekhendovou střelu ve 27. min. Strmeň jen ztlumil a sám střílející ji dorazil do sítě – 1:3. Motor pak přežil čtyřminutové oslabení při vyloučení Pavlina, z čehož byla půlminutka dokonce ve třech. Krátce před druhou sirénou mohl dát uklidňující čtvrtý gól Endál. Ale nedal a hosté mohli být rádi, že vedli stále o dvě branky.

Ve třetí třetině Motor především kontroloval své vedení a také se mu to celkem dařilo. Žádný zdrcující tlak Přerova se nekonal. V samotném závěru domácí zkusili power play, ale Jihočeši už si cenné tři body vzít nenechali.

Branky a nahrávky: 27. M. Procházka (Goiš, Mašín) - 1. M. Novák (Gilbert, Endál), 3. Endál (M. Novák, Fillman), 11. Bradley (Zd. Doležal). Vyloučení: 4:8, bez využití. Rozhodčí: Cabák, Vrba – Měkýš, Otáhal. Diváci: 2021.
ČEZ Motor: Strmeň – Fillman, Kutlák, Pavlin, Pýcha, Plášil, Vydarený – Babka, J. Doktor, Čermák - Endál, Gilbert, M. Novák – P. Novák, Dančišin, Beránek - Zd. Doležal, Bradley, Heřman. Trenéři Prospal a Totter.

Autor: Pavel Kortus

15.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 14 500 Kč Montážní dělníci elektronických zařízení OPERÁTOR/KA VÝROBY KABELOVÉ KONFEKCE. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Náplň práce - výroba kabelové konfekce, pájení, práce v čistém, bezprašném prostředí, - práce vhodná spíše pro ženy!!!!, Požadavky - dobrý zrak, zručnost, pečlivost, spolehlivost, trpělivost, Minimální vzdělání - výuční list. Předchozí praxe ve stejném či příbuzném oboru výhodou. , Zaměstnanecké výhody - stravenky, placené přestávky, čtvrtletní prémie, náborový příspěvek po ukončení zkušební doby až 5 000,- Kč, Pracovní doba - jednosměnný provoz, obvykle od 7 - 15,30 hod, Bližší informace o firmě naleznete na www.pewtronic.com. Pracoviště: Pewtronic s.r.o., Pod Portyčskými skalami, č.p. 465, 397 01 Písek 1. Informace: Kristýna Poláčková, +420 382 201 925. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Vrátný 15 000 Kč Vrátní VRÁTNÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo je určeno výhradně pro OZP!!!, Pracoviště SETERM CB a.s., Písek, Náplň práce: ostraha objektu, recepce, Požadujeme: čistý trestní rejstřík, Nabízíme: stravenky 70Kč, náborový příspěvek, První kontakt: POUZE Michal Sláma tel. 733 542422 nebo email: michal.slama@pancer.cz. Pracoviště: Agentura pancéř s.r.o. - pracoviště seterm cb a.s., písek, Erbenova, č.p. 1811, 397 01 Písek 1. Informace: Michal Sláma, +420 733 542 422. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 12 000 Kč Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/KA POTRAVIN. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Vyhrazeno pro OZP!!!, Pracovní doba: 2 směny 6:00 12:00 hod a 12:00 18:00 hod. BEZ VÍKENDU., PP na dobu určitou s možností prodloužení., 12 000,- Kč - čistá mzda, Kontakt i na tel. 800 101 036 (bezplatná linka).. Pracoviště: Miloslav císařovský - mírové náměstí, Mírové nám., č.p. 1456, 397 01 Písek 1. Informace: Miloslav Císařovský, +420 382 270 554. Výroba - Provozní pracovníci ZAMĚSTNANEC PROVOZU. 100 Kč Provozní pracovníci ZAMĚSTNANEC PROVOZU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - práce v kuchyni, vaření, obsluha zákazníků, Požadavky:, - spolehlivost, vstřícnost, Vhodné i pro absolventy., Pracovní doba: 7:00 - 23:00 hod ve dvou směnnách.. Pracoviště: M restaurant s.r.o. - restaurace mc donald’s písek, Hradišťská, č.p. 2645, 397 01 Písek 1. Informace: Jana Semerádová, +420 723 564 260.

Podzim zakončili fotbalisté Semic vítězně

KESTŘANY. V horní řadě stojí (zleva): trenér Petr Pankrác, zdravotnice Jarmila Hoštičková, trenér Radek Uhlík st., Jan Zima, Marek Pospíšil, kapitán mužstva Luboš Kaderka, Pavel Drahoš ml., Petr Mikas, David Urban, Petr Hoštička, Jindřich Voráček, Roman K

Podzim v okresním přeboru skončil

Nesmírně cenné tři body trefil hokejistům Motoru na Kladně Zdeněk Doležal

Kladno – Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli ve šlágru 23. kola první Chance ligy na Kladně 3:2. Další zápas odehrají Jihočeši v pondělí v Ústí nad Labem (18).

Josef Talafous nadchl Gerberu a ve strhující bitvě urval titul mistra republiky

České Budějovice – Byl jednoznačně králem večera. Josef Talafous z Gladiators Gym České Budějovice dostal narvanou Gerberu do varu, když na závěr Gladiators Night vybodoval v pětikolovém duelu svého soupeře Pavla Hvězdu z Prahy a stal se poprvé v kariéře mistrem republiky asociace WMC v thajském boxu.