Hru ze série Adventure games získají tři výherci naší soutěže. Ve hře se převtělíte do jedné či více postav, které k hotelu váže historie jejich předků. Aktivně tak tvoříte a prožíváte napínavý příběh o třech kapitolách, z nichž každá zabere zhruba 90 minut. Můžete je odehrát najednou, nebo na pokračování.

Jak se hrají Adventure Games:

Zdroj: Youtube

Jde o kooperativní hru, takže právě spolupráce s ostatními spoluhráči je při ní klíčová. Společně to totiž určitě zvládnete! Moderní příběhová hra vychází ze starých počítačových adventur. Objevujte a prozkoumejte místnosti, kombinujte předměty, hledejte stopy, mluvte s lidmi a naplňte vaši osobní i společnou misi.   

Chcete-li se zapojit do soutěže o hru Adventure games: Grand hotel Abaddon od značky Dino, pošlete nám odpověď na soutěžní otázku. 

Značka Dino nabízí celou sérii Adventure games. Patří k nim také hra: 
a) Singlechrome o.p.s. 
b) Monochrome a.s. 
c) Duochrome s.r.o. 

Správnou odpověď najdete na mojedino.cz

Pravidla soutěže: 
Svou odpověď nám zasílejte na e-mail:denisa.lottmannova@vlmedia.cz.

Do předmětu e-mailu prosím nezapomeňte dopsat DESKOTIPY SOUTĚŽ, abychom mohli vaši odpověď zařadit k dané soutěži. Do zprávy uveďte celé své jméno, vaše bydliště, telefon a možnost odpovědi a, b nebo c.  

Soutěž o tuto dobrodružnou hru potrvá od 22. 7. do půlnoci 24. 7. 2023. Vyhrát mohou 3 výherci, proto vybereme 50., 100. a 150. odpověď. Všechny výherce vyhlásíme 26. 7. na webu deníku a každého výherce budeme ještě tentýž den kontaktovat e-mailem.  

Podrobná VLM pravidla soutěže najdete na webu deníku.

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová