V 15.27 hodin zajišťovala písecká profesionální jednotka úklid vozovky po srážce dvou osobních automobilů v Kollárově ulici v Písku. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Později v 16.35 hodin vyhlásilo operační středisko o poplach profesionální jednotce ze stanice Písek a dobrovolné jednotce obce Protivín, aby vyjely do obce Krč k ohlášenému požáru sazí v komíně. Hasiči byli však odvoláni oznamovatelem ještě dříve, než stačili vyjet. 

Další výjezd měli písečtí profesionální hasiči v 19.48 hodin, a to k dopravní nehodě. "Následky nehody osobního automobilu likvidovali písečtí a strakoničtí profesionální hasiči u obce Brloh. Oznamovatel na tísňovou linku nahlásil, že vidí osobní auto, které nesvítí a je převrácené v příkopu na střechu. Hasiči pak průzkumem na místě zjistili, že nehoda se obešla bez zranění. Jednotka auto zajistila proti požáru a zkontrolovala, zda z něj nevytékají provozní kapaliny," uvedla mluvčí HZS Jihočeského kraje Vendula Matějů. Nehodu pak hasiči předali policistům k šetření.