Galerie: Královské rozvody

Královna uznávala Dianinu veřejnou popularitu a její přínos pro královskou rodinu. Proto k ní byla i po rozvodu s Charlesem štědrá. 
Rozvody jsou dnes v královské rodině poměrně běžné. Neberou se na lehkou váhu, zejména u výše postavených členů královské rodiny. Na image stále záleží, stejně jako na tom, aby šli svým poddaným příkladem. 
Princ Edward, hrabě z Wessexu a Forfaru je nejmladší syn královny. Sophii Rhys-Jonesovou si vzal v roce 1991. Žijí šťastně a mají dvě děti. 
Princezna Anna byla rozvodovou průkopnicí. Z potomků Alžběty II. to byla ona, kdo šustil rozvodovými papíry jako první. Po rozvodu se Diana soustředila hlavně na spolupráci s Červeným křížem. Jednou z hlavních oblastí jejího zájmu byl boj proti pozemním minám, jehož součástí byla návštěva Angoly. Princezna Diana tančí s Johnem Travoltou. Princezna Diana s princem Williamem v náručí. Princezna Diana. Po narození prince Harryho se manželé začali opět vzdalovat. Charles byl zklamaný, že nedostal vytouženou dceru a Diana mu to nikdy neodpustila. V jednom rozhovoru Diana prozradila, že Charlesovu žádost o ruku v první chvíli považovala za žert. Zasmála se a odpověděla: „Tak dobře.“ Charles, Diana a jejich synové.