Ale ani jeden z divizních týmů z Písecka nezačíná právě v bůhvíjak silném složení. Milevští oslabili o tři klíčové hráče, v Čížové proběhla tradiční obměna kádru.

Milevští přece jen určitou naději na vyztužení kádru měli. „Měl by se vrátit Škulina z Písku. Ten by nám pomohl. Jinak máme kádr stejný jako na začátku přípravy," říká trenér Jiří Hadáček.

Přes ztráty věří nový kouč u milevského kormidla, že jeho tým začne v neděli v Branicích proti plzeňské Doubravce dobře. „Musíme věřit ve vlastní síly. Samozřejmě, že bychom rádi začali lépe než v minulé sezoně. Uvidíme, jak to bude fungovat. Budeme sázet na milevskou bojovnost, snad přinese nějaké ovoce v podobě bodů," uvažuje Hadáček.

Čížová dávala tým dohromady na poslední chvíli, ještě v pátek odpoledne nevěděl trenér Vavroch, zda-li se mu k nedělnímu utkání podaří dát dohromady jedenáct hráčů. „Start budeme mít těžký. Máme těžkého soupeře. V sobotu hraje jejich A-tým, takže v neděli se můžeme těšit na všechny pendly, aby měli herní praxi. Budeme se snažit ubojovat čestný výsledek,"říká.

Nakonec předseda oddílu Vladimír Vávra sehnal na první utkání třináct hráčů. „Otevřený je ještě příchod Švece ze Sparty, snad v příštím týdnu," doplnil šéf Čížové. Utkání v Táboře se hraje v neděli od 17 hodin.