Rezerva FC Písek v posledním utkání krajského přeboru remizovala v Prachaticích 1:1.

Svěřenci kouče Dušana Benáka přitom v utkání vedli od 14. minuty zásluhou Štětiny. „V počátku první půle jsme byli lepší, fotbalovější a aktivnější, po dvaceti minutách jsem byl přesvědčen, že si odvezeme tři body," uvedl kouč.

Po brance Štětiny měli hosté výraznou územní převahu. „Bohužel to postupně vedlo hráče k bezhlavosti do útočení a častému opouštění svých povinností i prostorů," poukázal Dušan Benák.

Po přestávce domácí ucítili šanci na vyrovnání a převzali aktivitu. „Prachatice útočily ve větším počtu hráčů, měly i několik standardních situací, se kterými jsme měli nečekaně potíže," poukázal kouč.

Soupeř nakonec srovnal ve 47. min. z pokutového kopu po ruce Zemana. „Utkání bylo plné chyb a nepřesností. V posledních utkáních postrádám u svých hráčů potřebnou odvahu a sebedůvěru, která by vedla k nějakému překvapení pro soupeře. Nyní jsme hodně čitelní, bez nápadu. Ovšem to nás může motivovat, jsme mladý tým, víme co a jak zlepšovat," říká Dušan Benák pozitivním hlasem.

Podzimní sezonu béčko uzavře tuto sobotu domácím utkáním se Soběslaví.