Fotbalisté Milevska sehráli na domácím hřišti druhé utkání jarní části divize. Po porážce v minulém kole s béčkem pražské Dukly 1:6 neuspěli  ani tentokrát.

V 18. min. se k trestnému kopu ze 30 metrů postavil domácí Bozděch, a i když šla  střela přímo na brankáře Blažka, jeho zákrok nohou nebyl z nejjistějších. Ve 38. minutě poslal Holub dlouhý balon za vybíhající obranu a volný Hric se lobem pokusil překonat domácího brankáře Horka, ale přestřelil.

Také ve druhém poločase bylo na obou stranách šancí poskrovnu. V 64. min. odcentroval Prášek z rychlého protiútoku míč do soupeřovy šestnáctky a dobíhající Stozsek, přestože byl tísněn obráncem,  se dokázal prosadit – 0:1.

A protože do konce utkání se již skóre nezměnilo, odvezli si hosté z Milevska tři body.

Branka: 64. Stozsek. ŽK: Suchan –  Brůžek,  Vavřina, rozhodčí Pečenka – Klátil, Kramlová, přihlíželo 118 diváků.

Sestavy mužstev:

Milevsko: Horek – Surovčík (78. Škulina), J. Kosobud, Fiala, J. Málek – Tupý (57. Barda), Jos. Komárek, Suchan, M. Málek – Bozděch, Dvořák (84. Kuchař).

Táborsko B: Blažek – Holub, Hric, Chotovinský, Vavřina – Nešický (89. Škrábek), Brůžek (46. Prášek), Dobal, Stozsek, J. Rabiňák  – Rosůlek (66. Mich. Rabiňák). Trenér Jan  Klimek.

Milevský trenér Milan Pecka k zápasu řekl:

„V prvním domácím zápase jsme určitě nechtěli prohrát. Byl bych spokojen s bodem a v koutku duše jsem pomýšlel i na výhru. Záměr byl vycházet ze zabezpečené obrany a dobré defenzívní činnosti.

Rezerva druholigového týmu působila fotbalovějším dojmem a také si kombinačně vytvořila několik brankových příležitostí, které skončily vedle nebo nad naší brankou. My se spoléhali na standardní příležitosti.

Z jedné vystrašil Bozděch ze třiceti metrů zkušeného Blažka a ve druhé dobré příležitosti se ocitl Jiří Kosobud po trestném kopu, ale hlavou neusměrnil balon mezi tyče.

Druhý poločas byl hodně podobný prvnímu, bohužel pro nás Táborští jednu příležitost dotáhli do úspěšného konce, když z naší levé strany jsme nechali odcentrovat balon na malé vápno a špatně bráněný Stozsek hlavou zápas rozhodl.

Hosté nás po vedoucí brance  prakticky již nepustili do hry. I když jsme na hřiště poslali čerstvé hráče, aby posílili útok, šanci jsme si nevytvořili. Zápas diváky asi neuspokojil.

Do dalších utkání musíme přidat na bojovnosti a důrazu v boji o míč, a pokud chceme získávat body, musíme se o ně ještě více poprat. Hráči určitě chtějí vyhrát, zatím to v hlavě mají. Teď  je to jen o tom, dostat to z hlavy i do nohou.“