II. třída

Výsledky 21. kola:
Kovářov – Albrechtice 4:0 (1:0), Petr Bílý, Nevolný, Holub ml., Slivka, Skály – Putim 2:1 (1:0), Pechouš 2 – Bican, Krč – Semice 2:1 (0:1), Božetice – Milenovice 3:0 kont. (hosté nepřijeli), Mirotice – Protivín B 1:0 (0:0), Maštalíř, r. Šika, Borovany – Podolí II 1:2 (0:1), Zdeněk Kukrál – Jakub Bednárčik, Martin Šlouf, Hradiště B – Čížová B 2:2 (1:1) p.k. 4:2., Novotný, Brožík – Moravec, Šitner, r. T. Trkovský.

Tabulka

Poř. Tým       Z V R P Skóre B  PK
1. Božetice     21 16 4 1 76:25 52  0
2. Podolí II      21 13 4 4 52:30 46  3
3. Kovářov     21 11 2 8 57:26 37  2
4. Putim         21 12 1 8 54:42 37  0
5. Krč             21 8 4 9 56:53 31  3
6. Hradiště B   21 7 6 8 36:39 30  3
7. Mirotice       21 9 2 10 30:45 30  1
8. Skály           21 8 3 10 36:46 29  2
9. Semice        21 8 3 10 36:43 28  1
10. Protivín B   21 8 1 12 39:55 25  0
11. Čížová B    21 7 3 11 38:61 25  1
12. Borovany   21 6 4 11 49:59 24  2
13. Albrechtice  21 6 4 11 31:47 24  2
14. Milenovice    21 6 3 12 24:43 23  2

Příští kolo: Podolí II – Božetice, Milenovice – Krč, Semice – Hradiště B, Čížová B – Kovářov, Albrechtice – Mirotice, Protivín B – Skály, Putim – Borovany.

III. třída

Dohrávka 12. kola:
Bernartice B – Kostelec 3:2 (2:1), Daniel Homola 2, Kučera (11) – Palus, Kofroň.
Výsledky 17. kola:
Hradiště C – Božetice B 1:6 (0:4), Čimelice B – Kr. Lhota 5:1 (2:0), Vojníkov – Kovářov B 6:4 (3:2), za domácí Baček 3, Kokrment 2, Plachý (11), 20 diváků, Hrazánky – Záhoří B 5:1 (0:0), Kostelec – Oslov 3:5 (2:2), Růžička, Dvořák, Daute – Zajíček 2, Novák, Hubáček, Charvát, ŽK: 2:3, r. Kalina, Bernartice B – Sepekov B 4:1 (2:0), Daniel Homola, Pavel Kloboučník, Martin Hrych, Petr Šerhant – Cihlář.

Tabulka

Poř. Tým        Z V R P Skóre B PK
1. Bernatice B  17 12 2 3 54:28 41  2
2. Hrazánky     17 10 4 3 59:33 36   2
3. Oslov           17 11 0 6 47:34 33   0
4. Čimelice B     17 9 3 5 51:31 32  2
5. Božetice B     17 9 1 7 38:37 29  1
6. Kostelec        17 8 2 7 52:30 27  1
7. Kr. Lhota      17 8 2 7 37:27 27  1
8. Záhoří B        17 6 2 9 37:45 20  0
9. Sepekov B    17 6 1 10 31:49 19  0
10. Kovářov B   17 5 2 10 28:38 18  1
11. Vojníkov      17 4 1 12 31:69 13  0
12. Hradiště C    17 2 4 11 23:56 12  2

Příští kolo: Sepekov B – Kostelec, Oslov – Čimelice B, Kr. Lhota – Vojníkov, Kovářov B – Hrazánky, Záhoří B – Hradiště C, Božetice B – Bernartice B.

IV. třída

Výsledky 17. kola:
Kestřany B – Albrechtice B 1:1 (1:0), p.k. 4:3, Drahoš ml., rozh. penalta Milan Kinský – Velický, Podolí II B – Sm. Lhota B 4:2 (2:0), za domácí Šlouf 2, Jiří Slabý, Pavel Sulek, Vráž – Slabčice 3:0 (1:0), Mára 2, Vartecký, ŽK: 1:0, r. Kalina.

Tabulka

Poř. Tým           Z V R P Skóre B PK
1. Sm. Lhota B   17 11 3 3 73:22 39  3
2. Albrechtice B  17 10 2 5 61:33 31  0
3. Kestřany B     17 8 4 5 41:43 29  1
4. Slabčice          17 8 2 7 25:52 25  2
5. Podolí II B       15 7 0 8 32:38 21  0
6. Vráž                15 5 1 9 38:33 16  0
7. Mirotice B        16 3 0 13 22:71 9  0

Příští kolo: Slabčice – Mirotice B, Sm. Lhota – Vráž, Kestřany B – Podolí II B.