FC Písek B – FK Spartak Soběslav 1:1 (0:0) 

Branky: 83. M. Held – 50. Dvořák.

Na umělou trávu do Písku přijel vedoucí celek tabulky ze Soběslavi a diváci, kteří v areálu zůstali po výhře píseckých třetiligových fotbalistů nad Vltavínem, sledovali útočný fotbal plný příležitostí na obou stranách. V domácím dresu se o ně staral především Jan Zušťák. V týmu soupeře byl nejaktivnějším hráčem Martin Dvořák, který ale v jedné ze svých šancí poslal míč pouze do břevna.

Možností, jak rozvlnit síť za zády gólmanů, měli fotbalisté mnoho, ale na branky se čekalo padesát minut. Poté využil chyby domácích nebezpečný Dvořák a otevřel skóre. Písečtí následně lídra zatlačili a snažili se o vyrovnání, což se jim zásluhou Martina Helda v 83. minutě také podařilo. Člen širšího kádru A-týmu napřáhl z veliké dálky a zamířil přesně.

Béčko Písku sahalo v závěru po všech třech bodech, ale nakonec se svěřenci nového trenéra týmu Jaroslava Ptáčka museli spokojit se spravedlivým bodem.

FK Protivín – TJ Jiskra Třeboň 2:0 (0:0)

Branky: 74. J. Vojta, 83. Prášil.

V azylu v Hluboké nad Vltavou hostili fotbalisté Protivína ještě v předchozí sezoně divizní Třeboň. Hrálo se hlavně ve středu hřiště, ale k vidění bylo i několik zajímavých situací.

Protivínští mohli jít do vedení po čtvrthodině hry, ale Jan Moravec trefil nejprve pouze břevno a neuspěl ani z penalty, která byla odpískána po následném faulu hostí.

Také Třeboň občas zahrozila, příliš nebezpečná však nebyla. Domácí o osudu utkání rozhodli v závěrečné dvacetiminutovce. Po brankách Jana Vojty a Ondřeje Prášila slavili výhru.

SK Otava Katovice – SK Siko Čimelice 2:1 (2:0)

Branky: 16. a 33. Požárek – 82. Nekl.

Nejvyšší návštěva kola sledovala v Katovicích snažení domácích o rozhodnutí již během úvodní části hry. Z velkého množství příležitostí však Katovičtí těžili jen dvakrát, a tak hosté z Čimelic po přestávce vycítili, že zápas ještě není ztracený.

A nebyl, jenže po podzimu třetí Siko již stihlo díky proměněnému pokutovému kopu Martina Nekla v 82. minutě pouze snížit. V závěru vrhli Čimeličtí všechny síly do útoku, ale míč do branky již nedostali.

TJ Centropen Dačice – FC ZVVZ Milevsko 1:0 (1:0)

Branka: 42. Jindra.

Že bez vstřelené branky to nepůjde, poznali na startu jara fotbalisté Milevska, kteří nedokázali pokořit nejhorší obranu v soutěži. Územní převaha v úvodu vzduchotechnikům k zisku alespoň jednoho bodu nestačila, protože krátce před poločasem se v klíčovém okamžiku utkání z dálky trefil domácí Tadeáš Jindra a rozhodl.