1. kolo –  11. – 12. srpna:

Česká Lípa – Hlavice, Zápy –  Králův Dvůr, Domažlice – Roudnice nad Labem, Kladno – Karlovy Vary, Kolín – Chomutov, Loko Vltavín – Chrudim, Převýšov – Kunice, Strakonice 1908 – Horní Měcholupy, Písek – Sparta Praha B (So 17.00).

2. kolo – 18. – 19. srpna:

Hlavice – Sparta Praha B, Horní Měcholupy – Písek, Kunice – Strakonice 1908, Chrudim – Převýšov, Chomutov – Loko Vltavín, Karlovy Vary – Kolín, Roudnice nad Labem – Kladno, Králův Dvůr – Domažlice, Česká Lípa – Zápy.

3. kolo – 25. – 26. srpna:

Zápy – Hlavice, Domažlice –  Česká Lípa, Kladno – Králův Dvůr, Kolín – Roudnice nad Labem, Loko Vltavín – Karlovy Vary, Převýšov – Chomutov, Strakonice 1908 – Chrudim, Písek – Kunice (So  17.00), Sparta Praha B – Horní Měcholupy.

4. kolo – 1. – 2. září:

Hlavice – Horní Měcholupy,  Kunice – Sparta Praha B, Chrudim – Písek, Chomutov – Strakonice 1908, Karlovy Vary – Převýšov, Roudnice nad Labem – Loko Vltavín, Králův Dvůr – Kolín, Česká Lípa – Kladno, Zápy – Domažlice.

5. kolo – 8. – 9. září:

Domažlice – Hlavice, Kladno – Zápy, Kolín – Česká Lípa, Loko Vltavín – Králův Dvůr, Převýšov – Roudnice nad Labem, Strakonice 1908 – Karlovy Vary, Písek – Chomutov (So 17.00), Sparta Praha B – Chrudim, Horní Měcholupy – Kunice.

17. kolo – středa 12. září:

Písek – Hlavice (17.00), Sparta Praha B – Strakonice 1908, Horní Měcholupy – Převýšov, Kunice – Loko Vltavín, Chrudim – Kolín,  Chomutov – Kladno, Karlovy Vary – Domažlice, Roudnice nad Labem – Zápy, Králův Dvůr – Česká Lípa.

6. kolo – 15. – 16. září:

Hlavice – Kunice, Chrudim – Horní Měcholupy, Chomutov – Sparta Praha B,  Karlovy Vary  –  Písek,  Roudnice nad Labem –  Strakonice 1908, Králův Dvůr – Převýšov, Česká Lípa – Loko Vltavín, Zápy – Kolín, Domažlice – Kladno.

7. kolo – 22. – 23. září:

Kladno – Hlavice, Kolín – Domažlice, Loko Vltavín – Zápy, Převýšov – Česká Lípa, Strakonice 1908 – Králův Dvůr, Písek – Roudnice nad Labem (So 16.30),  Sparta Praha B – Karlovy Vary,  Horní Měcholupy – Chomutov,  Kunice – Chrudim.

8. kolo – 29. – 30. září:

Hlavice – Chrudim, Chomutov – Kunice, Karlovy Vary – Horní Měcholupy, Roudnice nad Labem – Sparta Praha B, Králův Dvůr – Písek, Česká Lípa – Strakonice 1908, Zápy – Převýšov, Domažlice – Loko Vltavín, Kladno – Kolín.

9. kolo – 6. – 7. října:

Kolín – Hlavice, Loko Vltavín – Kladno, Převýšov – Domažlice,  Strakonice 1908 – Zápy, Písek – Česká Lípa (So 16.00), Sparta Praha B – Králův Dvůr, Horní Měcholupy – Roudnice nad Labem, Kunice – Karlovy Vary, Chrudim – Chomutov.

10. kolo – 13. – 14. října:

Hlavice – Chomutov, Karlovy Vary – Chrudim, Roudnice nad Labem – Kunice, Králův Dvůr –  Horní Měcholupy, Česká Lípa –  Sparta Praha B, Zápy – Písek, Domažlice – Strakonice 1908, Kladno – Převýšov, Kolín – Loko Vltavín.

11. kolo –  20. –  21. října:

Loko Vltavín – Hlavice, Převýšov – Kolín, Strakonice 1908 – Kladno, Písek – Domažlice (So 15.30), Sparta Praha B – Zápy, Horní Měcholupy – Česká Lípa, Kunice – Králův Dvůr, Chrudim – Roudnice nad Labem, Chomutov – Karlovy Vary.

12. kolo – 27. – 28. října:

Hlavice – Karlovy Vary, Roudnice nad Labem – Chomutov,  Králův Dvůr – Chrudim, Česká Lípa – Kunice, Zápy – Horní Měcholupy, Domažlice – Sparta Praha B,  Kladno – Písek, Kolín – Strakonice 1908, Loko Vltavín – Převýšov.

13. kolo – 3. – 4. listopadu:

Převýšov – Hlavice, Strakonice 1908 – Loko Vltavín, Písek – Kolín (So 14.00), Sparta Praha B – Kladno,  Horní Měcholupy – Domažlice,  Kunice –  Zápy, Chrudim – Česká Lípa, Chomutov – Králův Dvůr,  Karlovy Vary – Roudnice nad Labem.

14. kolo – 10. – 11. listopadu:

Hlavice – Roudnice nad Labem, Králův Dvůr – Karlovy Vary, Česká Lípa – Chomutov, Zápy –  Chrudim, Domažlice – Kunice,  Kladno – Horní Měcholupy, Kolín – Sparta Praha B, Loko Vltavín – Písek, Převýšov – Strakonice 1908.

15. kolo – 17. – 18. listopadu:

Strakonice 1908 – Hlavice, Písek – Převýšov (So 13.30), Sparta Praha B – Loko Vltavín, Horní Měcholupy – Kolín, Kunice – Kladno, Chrudim – Domažlice,  Chomutov – Zápy, Karlovy Vary – Česká Lípa,  Roudnice nad Labem – Králův Dvůr.

16. kolo – 24. – 25. listopadu:

Hlavice – Králův Dvůr, Česká Lípa –  Roudnice nad Labem, Zápy – Karlovy Vary, Domažlice – Chomutov, Kladno – Chrudim,  Kolín – Kunice, Loko Vltavín –  Horní Měcholupy, Převýšov – Sparta Praha B, Strakonice 1908 – Písek (Ne 13.30).