„Kontaktoval mě pan Dejmal (sportovní ředitel Písku – pozn. autora), se kterým jsme si ale nejdříve ještě dali čas na rozmyšlenou. Měl jsem totiž nabídku ze slovinské první ligy. Když ale tato možnost padla, vše už pak mělo rychlý průběh," popisuje Martin Štěpanovský svůj příchod do týmu kouče Ondřeje Prášila.

Profil
Narozen: 17. července 1988
Výška: 189 cm
Váha: 83 kg
Kmenový klub: Příbram

Zajímavostí se může zdát, že Martin Štěpanovský na podzim chytal také za Králův Dvůr, se kterým se Písečtí utkají v první jarním kole. Fotbalista původem z Moravských Budějovic však tuto domněnku obratem vyvrací. „Šlo o farmu Příbrami, ale zase tolik jsem tam toho neodchytal, aby tento zápas pro mě měl specifickou příchuť," říká Martin Štěpanovský, který na podzim nastupoval také za juniorku Příbrami.

Jarní start s Královým Dvorem bude ale nesmírně důležitý pro další vývoj záchrany Písku ve třetí lize. „Uvidíme, 
s čím soupeř přijede. Co mám zprávy, moc po kupě tam tým nezůstal. Věřím, že utkání zvládneme a nastartujeme se ke šňůře výher," sděluje gólman, který fotbalově vyrůstal v Jihlavě.
V úspěšnou jarní misi věří. „Všichni uděláme vše pro to, abychom se zachránili. Jak jsem zatím poznal mančaft, myslím si, že na to sílu má," říká Martin Štěpanovský.