Tréninkový proces není takový, jak by si kouč Karel Syrovátka představoval. „Na divizi trénujeme málo. Jeden trénink týdně prostě nestačí, někdo nemůže trénovat vůbec," stýská si Karel Syrovátka. „Kluci mají prostě své pracovní povinnosti a dále máme čtyři až pět hráčů dlouhodobě zraněných, což se prostě na šířce kádru projeví," vysvětluje kouč týmu.

Program Milevskaneděle: Milevsko – Klatovy
3. června: Milevsko – Tachov
6. června: Roudné – Milevsko

Složit zbraně ale Milevští rozhodně neplánují. Naopak jsou připraveni bojovat s maximálním nasazením. „Síla nám někdy chybí, ale musíme se s tím poprat," burcuje Karel Syrovátka.

Při pohledu do tabulky to vypadá, že se Milevsko o čtvrté sestupové místo střetne se Zličínem. „Ve hře je ještě devět bodů. Takže se do boje o záchranu může namočit ještě více týmů, ale skutečně to nyní vypadá na boj mezi námi a Zličínem," přemítá kouč, který Milevsko převzal před začátkem jarní části.

Hostí Klatovy

V nejbližším utkání svěřenci Karla Syrovátky v neděli přivítají Klatovy. Podle kouče Milevska celek, který se v poslední době prezentuje vydařenými výsledky. „Nepůjde o jednoduchého soupeře," ví dobře stratég.

Tachov ve středu

Porazit Klatovy by Milevští potřebovali tím spíše, že v posledních dvou kolech se střetnou s mužstvy ze špičky tabulky. Na přání už jistého vítěze divize Tachov přivítají už ve středu 3. června. Soutěž pak zakončí na půdě Roudného.