Zvítězil 4:1, když první branku vsítil v prvním poločase Tolno po dorážce Vandasovy střely. Celou akci zahájil Janošík. Druhou branku přidal Vandas po úvodní akci Vozihnoje, pak Havrda potáhl míč čtyřicet metrů, obehrál tři protihráče a předložil míč Vandasovi, jenž se trefil do protipohybu brankáře – 2:0. Domácí tým snížil po zbytečné ztrátě míče Táborska; tým Jihočechů byl v pohybu směrem dopředu, nestačil se vrátit a Štursa už si s koncovkou věděl rady 2:1.

V 73. minutě se zaskvěl sprintem přes protihráče Tolno a předložil ideálně načasovanou přihrávku Vandasovi, který nezaváhal – 3:1. Skóre završil kapitán Jihočechů Kučera z penalty nařízené za ruku soupeře v pokutovém území – 4:1.

FC MAS TÁBORSKO – BANÍK SOKOLOV 4:1 (1:0)

Branky: 11. Tolno, 58. a 77. Vandas, 80. Kučera (pen.) – 76. Štursa.

FC MAS Táborsko: Zadražil – Havrda (84. Brabec), Dybala, Penc, Janošík – Vozihnoj, Schramhauser, Kučera, Icha (77. Al Wasmani) – Tolno, Vandas.

Baník Sokolov - I. poločas: Dvořák I – Vondra, Skopec, Hasil, Ruml – Š ursa, Hackl, Machuča, Kopřiva, Vávra – Červenka. 2. poločas: Dvořák I – Krátký, Skopec, Tkadlec, Dvořák II – Štursa, Hackl, Machuča, Kovář – Ruml – Yu.

Hodnocení trenéra Táborska Miloslava Brožka: „Musím říct, že jsem s utkáním velmi spokojený. Podali jsme organizovaný, týmový výkon. Ukázali jsme svou fotbalovou tvář, ze které je jasné, co hrajeme. Vydrželi jsme v tom celých devadesát0 minut bez větších výkyvů. V minulých zápasech se přece jen projevilo tréninkové zatížení a větší počet střídání. Teď jsem do sestavy už moc nezasahoval. Chtěl jsem, aby potenciální hráči pro základní sestavu chytili herní kondici. V utkání nám chyběli Navrátil a Musiol, kteří studují trenérskou B-licenci, dále Toutou, a stále tu není Almeida. Přesto jsme dokázali druholigového soupeře potrápit a nakonec i porazit.“

Tým Táborska absolvuje v následujícím období kondiční blok a další utkání sehraje až v neděli 1. března na přírodní trávě ve Vlašimi.