Do utkání vstoupili domácí dobře. V 8. minutě propadl až do branky trestný kop Moravce z velké dálky. Jenže ve 20. minutě vystřelil Kabelák z pravé strany, před Holanem míč zaplaval a domácí brankář si ho sám srazil za vlastní záda- 1:1. Jenže trestné kopy, to byla čížovská zbraň. Za tři minuty zahrával trestný kop opět Moravec, směr míče nejprve změnil Švec, ale do sítě ho poslala Rosůlkova hlava – 2:1. A za pět minut kanonýr Sokola rozjásal věrné fanoušky. Trestný kop tentokrát zleva zahrával Kunc, Rosůlek a jeho hlavička udeřili podruhé – 3:1.

Hned po přestávce se po samostatné akci prosadil povedenou střelou Lukeš – 4:1. Ten samý hráč si v 63. minutě naběhl na Heldův centr z hloubi pole a zátylkem ho poslal za zoufalého Šmejkala – 5:1. Pak odčinil Holan svou chybu z prvního poločasu, když proti Labaiovi předvedl levou nohou fantastický zákrok. A domácí byli i nadále při chuti. Romův prudký centr poslal hlavou přímo do šibenice Rozhoň – 6:1. A domácí brankostroj pomyslně zastavil a lehce završil svůj hattrick v 78. minutě Jakub Rosůlek, když důsledně sledoval vysoký míč, který přeskočil i vybíhajícího Šmejkala, který navíc podklouzl – 7:1. Za to, že dal gól patičkou, inkasoval vzápětí od sudího Hocka žlutou kartu.

ŽK 1:3 (Jak. Rosůlek - Drahorád, Hadač, Bílek), rohy 5:6, 100 diváků, sudí Hocek - Vrzal, Novotný.

Sestava Čížové: Holan – Rom, Brož, Švec, Held (75. Hora) – Rozhoň, Šácha – Lukeš, Kunc (87. Dvořák), Moravec – Jak. Rosůlek (78. Turek).