Z okresního přeboru do soutěže sestoupil tým SK Oslov, naopak ze IV. třídy do ní postoupily celky FK Mirotice B a Sokol Sepekov B.
Vítězové jednotlivých tříd postupují přímo do vyšší soutěže.

Předpokladem postupu je, vedle stanoveného umístění, také splnění podmínek pro účast týmu ve vyšší třídě.

1. kolo – 1. září:

TJ ZD Kovářov B – TJ Králova Lhota, SK Oslov – TJ Božetice B, Sokol Bernartice B – FC Dimmpl  Mirovice B, 1. FC Vojníkov – TJ Kostelec nad Vltavou, FK Mirotice B – Sokol Záhoří B, Sokol Sepekov B – Sokol Putim.

2. kolo – 8. září:

Putim – Kovářov B, Záhoří B – Sepekov B, Kostelec – Mirotice B, Mirovice B – Vojníkov, Božetice B – Bernartice B, Králova Lhota – Oslov.

3. kolo – 15. září:

Kovářov B – Oslov, Bernartice B – Králova Lhota, Vojníkov – Božetice B, Mirotice B – Mirovice B, Sepekov B – Kostelec, Putim – Záhoří B.

4. kolo – 22. září:

Záhoří B – Kovářov B, Kostelec – Putim, Mirovice B – Sepekov B, Božetice B – Mirotice B, Králova Lhota – Vojníkov, Oslov – Bernartice B.

5. kolo – 29. září:

Kovářov B – Bernartice B, Vojníkov – Oslov, Mirotice B – Králova Lhota, Sepekov B – Božetice B, Putim – Mirovice B, Záhoří B – Kostelec.

6. kolo – 6. října:

Kostelec – Kovářov B, Mirovice B  – Záhoří B, Božetice B – Putim, Králova Lhota – Sepekov B, Oslov – Mirotice B, Bernartice B – Vojníkov.

7. kolo – 13. října:

Kovářov B – Vojníkov, Mirotice B – Bernartice B, Sepekov B – Oslov, Putim – Králova Lhota, Záhoří B – Božetice B, Kostelec – Mirovice B.

8. kolo – 20. října:

Mirovice B – Kovářov B, Božetice B – Kostelec, Králova Lhota – Záhoří B, Oslov – Putim, Bernartice B – Sepekov B, Vojníkov – Mirotice B.

9. kolo – 27. října:

Kovářov B – Mirotice B, Sepekov B – Vojníkov, Putim – Bernartice B, Záhoří B – Oslov, Kostelec – Králova Lhota, Mirovice B – Božetice B.

10. kolo – 3. listopadu:

Božetice B – Kovářov B, Králova Lhota – Mirovice B, Oslov – Kostelec, Bernartice B – Záhoří B, Vojníkov – Putim, Mirotice B – Sepekov B.

11. kolo – 10. listopadu:

Sepekov B – Kovářov B, Putim – Mirotice B, Záhoří B – Vojníkov, Kostelec – Bernartice B, Mirovice B – Oslov, Božetice B – Králova Lhota.