Postupně v Králově Dvoře, Jirnách a Benátkách nad Jizerou Písečtí získali jeden bod za prohru po penaltách v posledním utkání. „V rovině předvedených výkonů můžeme být spokojeni, ale určitě ne z pohledu výsledků," poukazuje Ondřej Prášil.

Kádr Domažlic se podle něj oproti loňské sezoně příliš nezměnil. Nejznámější tváří 
v něm je útočník Pavel Fořt. „Vzhledem k časté změně trenérů se mění i herní styl mužstva a sehranost není taková, jako loni," všiml si kouč.

Na marodce týmu od Otavy nadále zůstává dlouhodobě zraněný obránce Ondřej Sajtl. Vyklusávat pomalu začal záložník Jindřich Kadula. Naposledy v Benátkách už na posledních dvacet minut naskočil záložník Václav Milec. „Jinak jsou všichni zdraví, za což jsem rád. Zraněných jsme totiž za poslední dobu měli hodně ," říká trenér Písku.

Recept na překonání domažlického soupeře Ondřej Prášil vidí totožný jako v jiných zápasech. „Všichni chtějí hrát ze zajištěné obrany a pak spoléhat na protiútoky či na postupný útok. Nám více vyhovuje první varianta," přibližuje Ondřej Prášil.

Sobotní utkání domácího Písku s Domažlicemi začíná 
v tradičních 10.15 hodin.

Domažlice mají už třetího kouče

Křeslo hlavního trenéra fotbalistů Domažlic je letos pořádně horké. Vystřídali se na něm už tři hlavní trenéři. Po loňské sezoně Stanislava Purkarta nahradil Pavel Horváth. Po jeho odchodu do Viktorie Plzeň do pozice asistenta trenéra ho nahradil Milan Matejka, který byl později 
z funkce odvolán. „Kvůli neuspokojivým výsledkům," uvedl Pavel Wolf, sportovní ředitel klubu. Harcovníka mezi trenéry Milana Michálka čeká v Písku na lavičce Domažlic jeho druhé utkání.