Po třech výhrách v řadě písečtí fotbalisté prohráli v Karlových Varech 2:0. První poločas nabídl nezáživnou podívanou, ze které vyčnívá pouze akce hostů. Po čtvrthodině hry nacentroval Kubiš a Hřebeček hlavičkoval z dobré pozice mimo.

Po změně stran se brzy prosadily Karlovy Vary. V 53. minutě skóroval důrazný Bereczký, který se na hřiště podíval až po poločasové přestávce.

Záhy na to mohlo být vyrovnáno, ale míč se po závaru před domácí brankou zastavil na čáře.  V 74. minutě bylo pro Jihočechy ještě hůře. Bereczký lehce tečoval Němcův centr a poslal svůj tým do vedení 2:0. A když neproměnil svou šanci Pastyrik, tímto výsledkem utkání také skončilo.

Branky: 53. a 74. Bereczký, rozhodčí: Hartlein, bez karet, 130 diváků. Sestava Písku: Drápela – Pastyrik, Pivoňka, Busta, Kubiš – Malý, Kohút, Pavlík (67. Štrajt), Hřebeček – Klavík, Jakobovský (62. Krejčí).