FC Písek pomůže všem dětem, které musely opustit Ukrajinu a našly své nové domovy v Písku a okolí. Nabízí jim nejen možnost bezplatného tréninku s mládežnickými celky, ale také zajistí veškeré sportovní vybavení.

„Uvědomujeme si, v jak závažné situaci, co se psychiky týče, se právě tyto děti nachází a jsme si jisti, že sport a noví kamarádi jim mohou výrazně pomoci při překonání těchto nesmírně složitých chvil. Vyzýváme i ostatní kluby všech sportovních zaměření, a to nejen v Písku, aby se přidaly k naší iniciativě a podpořily tím děti z Ukrajiny,“ zní jednohlasně z kolektivu trenérů mládeže FC Písek.

Kontaktní osoba: Karel Syrovátka, hlavní trenér mládeže FC Písek. Mobil: 721 029 883.

A k výzvě píseckého klubu se přidávají i další. Například fotbalisté Dražejova.

„Fotbalový klub TJ Dražejov z.s. se připojuje k výzvě FC Písek ohledně pomoci dětem, které musely kvůli válce opustit svou rodnou zemi a našly nový domov ve Strakonicích a okolí. Nabízíme také možnost bezplatných tréninků v našem klubu, zajištění sportovního vybavení a zejména sportovní vyžití a navázání nových kamarádství s dětmi v našich mládežnických družstvech. Jste u nás vítáni,“ zvou do svých řad malé fotbalisty z Ukrajiny fotbalisté Dražejova.

Kontakt: Petr Mach, sportovní a PR manažer. Mobil: 724 806 828