K dalšímu domácímu přípravnému zápasu si třetiligoví fotbalisté Písku pozvali po podzimu dvanáctý tým divizní skupiny A. Hned v úvodu zápasu si domácí vytvořili několik slibných šancí. V 7. min. po rohu Malého hlavičkující Pivoňka na míč jen těsně nedosáhl.

V 9. min. po trestném kopu Malého hlavičkoval Zušťák jen do tyče a dorážku domácího kapitána brankář Capouch kryl. V 18. min. po akci Zušťáka přihrál Malý nabíhajícímu Sajtlovi, ten poslal nádherný centr do soupeřovy šestnáctky a s Krejčího zakončením nůžkami  si gólman hostí poradil.

Poté byl Sajtl evidentně faulován ve vápně hostí, ale hrálo se dál. Ve 30. min. Malý brankově nezakončil svůj únik, Capouch jeho šanci kryl. Ve 36. min. si benešovský gólman poradil i se střelou Zušťáka zblízka.

Ve 38. min. po centru Pivoňky hlavičkoval Polodna těsně nad branku. Za minutu po trestném kopu Malého hlavičkoval zcela volný Zušťák z malého vápna nad. Domácí se prosadili až ve 40. min.: těsně za šestnáctou napřáhl Šlehofer a mířil přesně k tyči – 1:0.

Do druhého poločasu prostřídali trenéři obou týmů sestavy, přesto se i nadále hrál svižný fotbal. Hosté si vytvořili několik slibných příležitostí, ale písecká obrana v čele se střídajícím brankářem Kučerou vždy nebezpečí odvrátila. Z domácích hráčů mohli skóre navýšit Šimonovský s Chytrým, ale své šance neproměnili. Druhý gól domácích vstřelil v 86. min. Krejčí.

Branky: 40. Šlehofer, 86. Krejčí. Sestava Písku: Vršecký (46. Kučera) – Sajtl, Pivoňka, Holub, Kubiš (46. Šimonovský) – Mašát, Šlehofer – Krejčí, Malý, Polodna (46. Keclík) – Zušťák (46. Chytrý).

Trenér Alexander Fečo po utkání řekl: „První poločas byl z naší strany ospalý, bez pohybu, důrazu a nasazení. I tak jsme si vypracovali snad pět jasných šancí, ale naše koncovka byla žalostná. Ve druhé polovině zápasu se pohyb hráčů zlepšil, v úvodu jsme měli opět několik obrovských příležitostí, ale co my neproměníme, nad tím zůstává rozum stát. Nakonec jsme vyhráli 2:0, ale utkání mělo skončit daleko větším rozdílem."