FC ZVVZ Milevsko – Tatran Sedlčany 4:1 (1:1)
Branky: 25. Málek Martin, 46. Barda (p), 63. Převrátil, 80. Bozděch – 35. Lagron. 70 diváků, rozhodčí Mácha.

Ve 20. minutě nacentroval Matoušek před domácí branku a Valsa na malém vápně netrefil hlavou branku. Ve 25. minutě několikrát posunutý balon po vápně hostů bodlem posunul Škulina doleva na volného Martina Málka a ten gólmana Švestku prostřelil. Po odraženém rohovém kopu se dostal míč k Bardovi a jeho oblouček vystrašil Švestku v brance, když skončil na břevně.

Ve 35. minutě se míč odhlavičkovaný po rohovém kopu dostal na vápno, sražená střela se odrazila od tyčky před branku a Lagron neměl problém zakončit do prázdné branky. Ve 46. minutě si obhodil Vodňanský obránce ve vápně a po nešetrném zásahu se pískala penalta, tu proměnil Barda s přehledem.

V 50. minutě hlavičkoval na malém vápně po rohu Bozděcha Jan Málek, ale brankář Zrůbek reflexivně vyrazil. Sražený míč se po rohovém kopu dostal k Převrátilovi a ten proměnil. V 80. minutě se z trestného kopu deset metrů za vápnem trefil přesně Bozděch.

FC ZVVZ Milevsko: Horek Michal, Kosobud, Fiala, Málek Jan, Komárek, Barda, Suchan, Málek Martin, Kosík, Škulina, Dvořák. Střídali: Vodňanský, Bozděch, Vakoč, Převrátil, Kuchař, Pinc, Tupý, Slavík. Trenér: Milan Pecka

MICHAL SKALICKÝ