Stejně jako žižkovské áčko neuspěl a v Písku prohrál 5:3.

Divoké utkání otevřela v 28. minutě branka hostujícího Tomáše Procházky. Písku se však ještě do poločasu podařilo vstřelit tři branky a zápas otočit.

Dvě z nich vsítil kanonýr Jan Zušťák, který v druhém poločase zaznamenal ještě třetí branky a dosáhl tak hattricku. Dvě z jeho tří branek padly z penalty.

Zajímavostí utkání bylo i to, že za Žižkov B nastoupil Petr Švancara, který byl v týdnu vyřazen z áčka, které v sobotu sestoupilo z první ligy.

V 79. minutě se mu podařilo snížit na 3:4, ale jeho tým už na zvrat neměl sílu.

Naopak, v poslední minutě ještě dostal gól z penalty od Jana Zušťáka. Zápas tak nakonec skončil 5:3 pro domácí.

Branky: 28. T.Procházka (0:1), 32. Zušťák z pen. (1:1), 39. Kosobud (2:1), 45. Zušťák (3:1), 75. Linhart (4:1), 77. Demjan (4:2), 79. Švancara (4:3), 90. Zušťák z pen. (5:3)