Sokol Čížová - ZD Dražice 4:2 (1:0).

Čížovští fotbalisté, kteří na jaře hrají v klidu a pohodě, se po čtyřech odehraných kolech usadili na čtvrtém místě tabulky. K utkání nastoupili s odhodláním přerušit šňůru proher, která je provází s mužstvem Dražic již čtyři roky.

V zápase, který se hrál v sobotu dopoledne, se museli domácí obejít bez zraněného kapitána Miklavčiče, a začali hodně nervózně.
Dražičtí působili fotbalověji, jejich hru skvěle režíroval zkušený Veselý. Hra se odbývala většinou od vápna k vápnu bez většího vzruchu. Do první větší šance se dostali hosté v 9 min., jenže prudký centr Peclinovského před domácí branku, zůstal nevyužitý.

Domácí kontrovali za dvě minuty. Po centru Staroby netrefil Bystrov z dobré pozice branku. Gólu se diváci dočkali až v závěru poločasu. Přímý kop Staroby brankář Volek jen vyrazil před Bystrova, ten zpětnou přihrávkou našel Pichlíka a jeho hlavička už byla přesná – 1:0.

Po přestávce domácí už s Rybákem v poli ovládli hru. Ve 48 min. sice střídající Škrábek trochu nečekaně vyrovnal na 1:1, ale domácí to nevyvedlo z tempa. Ve 49. min. se po Mrkáčkově přihrávce konečně po roce trefil Souhrada a bylo to 2:1.

Za dvě minuty se skóre opět měnilo: po rychlém brejku Rybáka a jeho následné přihrávce zvýšil Mrkáček již na 3:1. V 60. min. střelu Kunta z levé strany brankář Volek kryl. V 70. min. sólový únik Pichlíka zhatil Bauer jen za cenu faulu a žluté karty. V 72. min. se dostali do šance také hosté. Po faulu domácích měl střelec Peclinovský výhodu standardky. Střelu z jeho kopačky však gólman Rajnoha bravurně vyrazil.

V 82. min. se domácí opět radovali. Staroba centrem posadil míč na hlavu Brože a Volek byl bez šance – 4:1. Za minutu byl v akci opět Brož, to před vlastní brankou fauloval a z nařízné penalty Peclinovský upravil na konečných 4:2.

Rohy 2:3, Žk 3:3 (Pichlík, Rybák, Brož – Bauer, Novotný, R. Fořt), rozhodčí Pečenka, přihlíželo 70 diváků.

Sestava Čížové: Rajnoha – Brož, Staroba, Týla, Sláma – Mrkáček, Souhrada, Syrovátka (57. Jindřich), Kunt (85. Jaroušek) – Bystrov (46. Rybák), Pichlík. Trenér: Juraj Kobetič.