Utkání 23. kola krajského fotbalovéhopřeboru mužů:

FC ZVVZ - TJ ZD Dražice 4:2 (4:1)

Lepší vstup do zápasu si domácí nemohli přát. Již ve 2. min. po rychlé akci Komárka po levé straně a finální přihrávce Masopusta dal Sokolt na 1:0.

V 9. min. Šebek vybojoval míč a pěknou střelou k tyči zvýšil na 2:0.

Domácí pak mírně polevili a ve 13. min., kdy hosté zahrávali rohový kop, snížil Peclinovský krásnou střelou na 2:1.

Za šest minut se skóre opět měnilo: po rohu Novotného se prosadil hlavou Sokolt – 3:1.

Poločas snů zakončil ve 39. min. hlavou Masopust po přímém volném kopu Novotného z levé strany – 4:1.

Ve druhé části zápasu domácí pod dojmem vysokého vedení trochu polevili a v 74. min. dostali od hostů zbytečný gól. Jeho autorem byl Lukáš Fořt – 4:2.

Dražičtí v průběhu zápasu vyslali na milevskou branku dvě střely a byly z toho dva góly. Tomu se říká střelecká produktivita! Domácí mohli zvýšit své vedení, ale Vlna zahodil dvě veliké šance, Kukač běžel sám na brankáře a dal těsně vedle, v 90. min. Sokolt po pěkné akci nastřelil pouze tyč dražické branky.

Trenér milevského týmu Jaroslav Vavroch:

„S výsledkem zápasu jsem určitě spokojen, stejně tak i s hrou mužstva hlavně v prvním poločase, kdy jsme ukázali naši sílu v ofenzivě. Předvedli jsme dobrý kolektivní výkon, na kterém se podíleli všichni hráči.“

Sestava FC ZVVZ: Pavel Janouch – Rajtoral, Kodad, Pacovský, J. Málek – Kukač, Novotný, Šebek (34. Vlna), Masopust – Sokolt, Komárek (77. Komárek).