FC Mariner Bavorovice - FC ZVVZ 0:2 (0:1)

V prvním poločase mělo utkání ze strany hostujícího týmu velmi dobrou úroveň. Milevští šli do vedení ve 26. min. po pěkné střele Petra Janoucha z 25 metrů – 0:1.

Už před tímto gólem se dostal do výborné šance Šebek po přihrávce Masopusta, ale sám před gólmanem mířil těsně vedle pravé tyče domácí branky. Tlak hostí vrcholil mezi 30. až 36. minutou, ale bez brankového efektu. Ve 30. min. byl Kukač sám v pokutovém území soupeře, ale byl z toho jenom rohový kop.

Za dvě minuty unikl Masopust, dal pod sebe Janouchovi, ten dobře vystřelil a za již překonaným gólmanem vyrážel míč z prázdné branky Klíma. Ve 34. min. unikl po levé straně Málek, nahrál Masopustovi, ovšem ten svou šanci nevyužil. Ve 36. min. Masopust pěknou přihrávkou našel Janoucha, ale po jeho střele z toho byl další roh.

Ve druhé polovině zápasu hosté zbytečně znervóznili, soupeř převzal iniciativu na své kopačky a hostům se naskytly dobré možnosti k přechodu do rychlých brejků. Bohužel nepřesnými přihrávkami se sami o ně připravili.

Přesto v 79. min. Šebek pěkně našel Sokolta a ten zvýšil na 0:2 pro Milevsko.

Poté hosté pozorně kontrolovali hru, neboť domácí stále nesložili zbraně a bojovali o co nejlepší výsledek. Protože ale do konce zápasu již na žádně straně gól nepadl, získali hosté po dobrém výkonu tři cenné body.

Trenér milevského týmu Jaroslav Vavroch:

„Chtěl bych pochválit hlavně dobrou hru celé naší obranné řady v čele s brankářem Pavlem Janouchem, a také výkon Šebka. Vítězství mě hodně těší, hlavně abychom ho za týden potvrdili doma v utkání s Dražicemi.“

Žk 1:4, rozhodčí Bajčík, přihlíželo 90 diváků.

Sestava FC ZVVZ: Pavel Janouch – Rajtoral, Kodad, Pacovský, J. Málek – Kukač (80. Vlna), Novotný, Petr Janouch (75. Komárek), Masopust – Sokolt (86. Kosobud), Šebek.