FC ZVVZ - FK Spartak Kaplice 0:0

Milevští mohou litovat neproměněných šancí, hlavně v prvním poločase. V 18. min. se Málek výborně uvolnil v pokutovém území soupeře a jeho následnou střelu ze sedmi metrů brankář Kopřiva nadvakrát kryl. Ve 21. min. po trestném kopu Šebka zprava Kodad v šestnáctce Kaplice ze šesti metrů střílel levou nohou a Kopřiva výborným zákrokem zabránil brance.

Před tím ale ve 13. min. zahrozili hosté, když Lesňák svůj únik od vlastního pokutového území přes celé hřiště zakončil střelou, kterou domácí brankář Janouch zlikvidoval. To samé zopakoval Lesňák ve 45. min., kdy přešel přes půl hřiště a dobře vystřelil, ale Janouch byl opět na místě.

Ve druhém poločase se ukázalo, že mužstvo Kaplice je mladší a běhavější, přesto si domácí nadále vytvářeli tlak. Navíc od 78. min. hráli v početní převaze, neboť hostům byl po druhé žluté kartě vyloučen Matoušek. Nejvíce zlobil kaplickou obranu Kukač, který se ve 48. a 51. min. dostal do pokutového území soupeře, ale nic z toho nevytěžil.

V 68. min. nahrál Rajtoral přesně Petru Janouchovi a jeho střela ze 14 metrů šla těsně nad branku. Blízko ke vstřelení branky byli domácí v 86. min., ale Kodad trefil jen břevno Kopřivovy branky.

Trenér milevského týmu Jaroslav Vavroch:

„Musím naše hráče pochválit za předvedený výkon, neboť Kaplice se v tomto zápase představila ve velmi dobrém světle. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit gól, jinak mohl být fotbal pro diváky ještě zajímavější. Přesto jsem se ziskem jednoho bodu spokojen.“

Sestava FC ZVVZ: Pavel Janouch – Rajtoral, Kodad, Pacovský, Masopust – Kukač, Novotný, Petr Janouch (87. Kosobud), J. Málek (75. Komárek) – Sokolt, Šebek (80. Vlna).